سرخط خبر

» آخرین خبر » با مساعدت مدیرکل ورزش و جوانان مجمع خیرین سلامت به حوزه ورزش ورود می‌کند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۸:۲۰

 کد خبر: 14193

با مساعدت مدیرکل ورزش و جوانان مجمع خیرین سلامت به حوزه ورزش ورود می‌کند

رئیس شورای مشارکت‌های زنان زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی گفت: با مساعدت و همفکری که با مدیرکل ورزش و جوانان استان انجام شد در تلاش هستیم تا فضا را برای ورود به ورزش آماده کنیم. آرزو حیدریان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی درخصوص دیدار اخیر خود […]

رئیس شورای مشارکت‌های زنان زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی گفت: با مساعدت و همفکری که با مدیرکل ورزش و جوانان استان انجام شد در تلاش هستیم تا فضا را برای ورود به ورزش آماده کنیم.

آرزو حیدریان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی درخصوص دیدار اخیر خود با کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: مجمع خیرین سلامت به صورت عمده بخش‌های عمران، تهیه تجهیزات لوازم درمانی، مددکاری بیماران خاص و عام، پیشگیری و آموزش و پژوهش فعالیت می‌کند.
وی افزود: ورزش عاملی است که جامعه را از آسیب‌ها دور می‌کند و به سلامت و نشاط جامعه کمک می‌کند لذا ما بررسی‌هایی در حوزه ورزش داشتیم و برای ورود به این حوزه با اداره کل ورزش و جوانان مذاکراتی انجام شده تا بتوانیم به نتیجه‌ای دقیق تر برسیم.
حیدریان خاطرنشان کرد: ما برای تجمیع برنامه‌ها و هدفمندی فعالیت‌های با آقای صبوریان دیداری داشتیم و ایشان در این حوزه ضمن همکاری خوب به ما کمک کردند تا دیدی مناسب تر به حوزه ورزش داشته باشیم و در پایان تصمیم گرفته شد تا با حضور ایشان کمیته ورزش و سلامت مجمع خیرین سلامت استان راه اندازی شود.
رئیس شورای زنان مجمع خیرین سلامت خراسان رضوی با بیان اینکه در حوزه ورزش توجه ما بیشتر به کودکان و بانوان معطوف خواهد شد، گفت: با حضور اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و شخص آقای صبوریان در مجمع ما می‌توانیم بسیار تخصصی تر وارد عمل شویم و فعالیت کنیم.
وی تصریح کرد: بسیار خرسندیم که آقای صبوریان قبول کردند تا با حضور در مجمع و کمیته ورزش و سلامت حامی ما باشند تا بتوانیم برای ورود خیرین به حوزه ورزش و برجسته نشان دادن نقش ورزش برای ارتقا سلامت جامعه تلاش کنیم، ورزش به سود تمام جامعه است و امیدوارم بتوانیم با ورود خیرین به این حوزه فضایی خوب به وجود بیاوریم.ارسال دیدگاه