سرخط خبر

» آخرین خبر » با حمایت از داوران می‌توانیم به دوران طلایی بازگردیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۵

 کد خبر: 38617

با حمایت از داوران می‌توانیم به دوران طلایی بازگردیم

کمک داور بین المللی فوتبال خراسان رضوی گفت: با حمایت هیئت فوتبال استان در آینده اتفاقات خوبی برای داوری استان رقم خواهد خورد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رضا سخندان در حاشیه کلاس پیش فصل داوری در مشهد گفت: با همت و تلاش هیئت فوتبال خراسان رضوی و کمیته داوران استان، برای نخستین بار در کشور شاهد برگزاری کلاس‌های پیش فصل داوری، مطابق با استانداردهای فیفا و AFC هستیم.

کمک داور بین المللی فوتبال خراسان رضوی ادامه داد: خوشبختانه داوران شرکت ‌کننده در این کلاس‌ها به لحاظ بدنی و روانی از شرایط مناسبی برخوردار و آماده شروع مسابقات هستند، در هشت سال اخیر هیئت فوتبال استان به داوران بومی توجه کمی داشت که خوشبختانه از سال گذشته این مشکل برطرف شده است و خوشبختانه توجه بیشتری به داوران خراسانی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم به دوران طلایی داوری استان برگردیم تحقق این موضوع و بازگشت به دوران اوج و طلایی، نیازمند امکانات بیشتر زیرساختی، مالی، همدلی و همفکری فعالان بخش داوری است. استان خراسان رضوی از داوران خوبی برخوردار است.

سخندان اظهار کرد: داوری استان نیاز به حمایت بیشتری دارد، از ظرفیت‌های خوبی برخوردار هستیم و این عرصه نیازمند حمایت و امکانات بیشتر است.

کمک داور بین الملی فوتبال درباره وضعیت داوری بانوان گفت: شرایط داوری بانوان متفاوت از آقایان است. بانوان ما شرایط خاصی دارند، پس توجه خاصی نیز باید به آن ها داشته باشیم‌. در خراسان رضوی ۱۵ داور و کمک‌ داور خوب در حوزه بانوان داریم که بدون شک با ایجاد بستر و شرایط و امکانات مناسب می توانیم زمینه درخشش آن‌ها را فراهم بیاوریم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه