سرخط خبر

» آخرین خبر » با تکیه بر بازیکنان جوان و با انگیزه به برتری رسیدیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۸

 کد خبر: 36261

با تکیه بر بازیکنان جوان و با انگیزه به برتری رسیدیم

سرمربی تیم سربداران سبزوار گفت: خوشبختانه بازیکنانم عملکرد خوبی مقابل رقیب خود داشتند و با تکیه بر بازیکنان جوان و با انگیزه به برتری رسیدیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، تیم‌های هندبال سربداران سبزوار و‌ زاگرس اسلام آباد غرب از سری مسابقات هفته هشتم قهرمانی کشور در محل سالن سربداران به مصاف یکدیگر رفتند.

نیمه نخست با نتیجه ۱۵ بر ۱۴ به نفع تیم هندبال سربداران پایان یافت و تیم میزبان در نیمه دوم نیز با نتیجه ۲۶ بر ۲۵ به برتری رسید.

احمد و امیر قیصریان قضاوت این دیدار را برعهده داشتند و حسین رونق و بهنام جمشیدی ناظران فدراسیون هندبال در این مسابقه بودند.

سرمربی تیم هندبال سربداران پس از برتری در این دیدار گفت: خوشبختانه بازیکنانم عملکرد خوبی مقابل رقیب خود داشتند و با تکیه بر بازیکنان جوان و با انگیزه به برتری رسیدیم.

قاسم شعبانپور با اشاره به وضعیت تیم در نیم فصل دوم این دوره از مسابقات، افزود: بازیکنان ما تلاش کردند بهترین عملکرد خود را در تمرینات و میدان مسابقات به نمایش بگذارند.

وی بیان کرد: نتیجه در این بازی سومین برد متوالی تیم ما بود و امید‌اریم در پایان این رقابت‌ها بتوانیم بهترین جایگاه را کسب کنیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه