سرخط خبر

» آخرین خبر » باید نگاه ویژه ای به شهرستان ها داشته باشیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۲

 کد خبر: 36976

باید نگاه ویژه ای به شهرستان ها داشته باشیم

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: باید به شهرستان ها نگاه ویژه ای داشته باشیم و با زیر نظر گرفتن مجموعه های ورزشی، مشکلات عمرانی و تجهیزاتی آنها را در اسرع وقت حل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، غلامحسن اصغری ضمن تشکر از حسن اعتماد فتاحی، مدیر کل ورزش وجوانان استان درخصوص وضعیت حوزه معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اظهار کرد: ما تقریبا در پایان سال مالی قرار گرفته ایم و ابتدا نیاز است که کارهای باقی مانده بررسی شود.
وی افزود: باید برنامه ریزی های لازم برای تخصیص های ابلاغی را داشته باشیم تا مشکلات را چه در بحث عمرانی و چه در بحث هزینه ای شناسایی و با اولویت بندی، آن ها را رفع کنیم.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: باید به شهرستان ها نگاه ویژه ای داشته باشیم و با زیر نظر گرفتن مجموعه های ورزشی، مشکلات عمرانی و تجهیزاتی آنها را در اسرع وقت حل کنیم.
اصغری عنوان کرد: در بحث اعتبارات جاری، هزینه های پرسنلی را باید رصد کنیم تا اگر مشکلی هست با هماهنگی سازمان مدیریت و واحد بودجه و ذی حساب این اداره کل، این مشکلات را برطرف و به یک روال منطقی و معقول برسیم.
وی اضافه کرد: امیدوارم در اسرع وقت خودمان را در بحث های مالی بروز کنیم تا وقتی که به پایان سال می رسیم، دغدغه هزینه های باقی مانده را نداشته باشیم.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در خصوص شهرستان های استان نیز گفت: به طور یقین شهرستان هایی که از طریق اجاره اماکن ورزشی درآمد داشتند، مشکلات کمتری دارند، اما بعضی از شهرستان ها فضایی ندارند تا کمکی از برگشت درآمد داشته باشند.
اصغری ادامه داد: بنابراین ما باید توجه خاصی به آم شهرستان ها داشته باشیم و بحث های پرسنلی و هزینه ای آن ها را بار دیگر بررسی کنیم چرا که عمده مشکلات شهرستان ها در حوزه های پرسنلی و مالی است، همچنین الویت را به شهرستان های ضعیف و غیر برخوردار خواهیم داد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه