سرخط خبر

» آخرین خبر » باید تیم را از شرایط بحرانی خارج کنیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۷

 کد خبر: 17917

باید تیم را از شرایط بحرانی خارج کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: خوشحالم که در لیگ ایران حضور دارم و سعی می‌کنیم تا در دیدار فردا پیروز میدان باشیم. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ارتغرول ساغلام دقایقی پیش در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل مشکی پوشان گفت: از اینکه در کشوری زیبا مثل ایران […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: خوشحالم که در لیگ ایران حضور دارم و سعی می‌کنیم تا در دیدار فردا پیروز میدان باشیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ارتغرول ساغلام دقایقی پیش در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل مشکی پوشان گفت: از اینکه در کشوری زیبا مثل ایران و لیگ فوتبال این کشور هستم خوشحالم، با دید باز تراکتورسازی را انتخاب کردم و قطعا در ادمه مسابقات با تلاش بازیکنان نتایج خوبی را می‌گیریم.

وی ادامه داد: فیلم بازی‌های مشکی‌پوشان را دیده‌ایم و برنامه‌ریزی خوبی را برای کسب نتیجه انجام دادیم.

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: خوشحالم که در لیگ ایران حضور دارم و سعی می‌کنیم تا در دیدار فردا پیروز میدان باشیم، هر چند که با توجه به شرایط جدولی مشکی‌پوشان کار سختی را در پیش داریم.

سرمربی تراکتورسازی تبریز افزود: این اولین مسابقه من با تراکتور است و می‌خواهم شروع خیلی خوبی داشته باشیم و در هفته‌های آتی نیز روند خوب خود را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: ما هواداران پرشوری در تبریز داریم، این هواداران اهمیت دارند و باید برای خوشحالی آنان تلاش کنیم؛ هواداران به خاطر نتایج ضعیف با تیم و استادیوم قهر کردند که باید اعتمادبه‌نفس بازیکنان را بالا ببریم تا با نتیجه خوب دل هوادارانمان را شاد کنیم.

ساغلام اظهار کرد: بازی فردا براى آشتی ما با هواداران است و این مهم به شمار می‌رود؛ هرچند برای حریف نیز که می‌خواهد از قعر جدول فرار کند بازی مهمی است. ما فقط برای برد به زمین می‌رویم و تلاش می‌کنیم فوتبالی جنگنده و زیبا ارائه دهیم.

وی درباره شرایط تیمش گفت: بازیکنان می‌دانند شرایط ما چقدر بحرانی است چراکه از جایگاه در جدول ناراضی هستیم؛ همین‌طور که تیم تا اینجا پایین آمده توان برگشت به بالای جدول را داریم. تبریز شهر فوتبالی است و هواداران تیمشان را از صمیم قلب دوست دارند و تشویق می‌کنند. آنان امسال زیاد ناراحت شدند و ما سعی می‌کنیم تا دوباره خنده را به هواداران تبریز هدیه کنیم.

ساغلام افزود: قبل از آمدن به ایران با دنیزلی ملاقات داشتم و او در انتخابم خیلی مؤثر بود، فوتبال ایران را پیش‌ازاین دنبال می‌کردم، می‌دانم که در منطقه فوتبال ایران اهمیت زیادی دارد و مردمش به فوتبال علاقه دارند.

وی ادامه داد: دیگر موقعیت‌ها پول‌های زیادی هست اما به‌جایی آمدم که فوتبال علاقه‌مند زیاد داشته باشد.

سرمربی تراکتورسازی تبریز خاطرنشان کرد: هدف ما این است تا از شرایط بحرانی در لیگ برتر خارج شویم و در آسیا بهترین باشیم و از گروه صعود کنیم.

وی درباره بازیکنان تیمش نیز گفت: در ارتباط با لیست تیم قبل از آمدنم اطلاعات داشتم، تراکتور در اول فصل از نظر جذب بازیکن مشکلات زیادی داشته و برای همین است که در لیگ برتر جایگاه خوبی ندارد.

ساغلام تصریح کرد: ما مدیرعامل خوبی داریم که با جان‌ودل تلاش می‌کند و به ما کمک می‌کند، به امید خدا با کمک مدیرعامل و هواداران به اوج برمی‌گردیم.

وی افزود: تازه شروع کردیم و سعی می‌کنم بازیکنان را بهتر بشناسم، در چند روز آینده دو بازیکن اضافه خواهیم کرد و می‌دانم که شرایط لیگ خیلی فشرده است.

سرمربی تراکتورسازی تبریز اضافه کرد: همه بازیکنان باید در بهترین شرایط باشند، برای بازی فردا محروم و مصدوم نداریم. کار فعلی ما تمرکز است تا بتوانیم از شرایط بحرانی خارج شویم تا بتوانیم جلو را نگاه کنیم.

وی گفت: به دنبال رضایت هواداران هستیم بعدازاین به خاطر تبریز و این شهر زیبا تلاش‌هایی برای آینده فوتبال تبریز انجام می‌دهیم.ارسال دیدگاه