سرخط خبر

» آخرین خبر » باشگاه‌های دارای مجوز می‌توانند مجدد برای اخذ تسهیلات ثبت نام کنند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۵

 کد خبر: 41164

باشگاه‌های دارای مجوز می‌توانند مجدد برای اخذ تسهیلات ثبت نام کنند

مسئول امور باشگاه‌های اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: باشگاه‌هایی که مجوز دارند و در مرحله قبل تسهیلات دریافت کردند مجدد می‌توانند برای مرحله دوم اخذ تسهیلات ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، حمزه حکیم‌پور در خصوص تسهیلات کرونایی ویژه موسسین باشگاه‌های ورزشی اظهار کرد: روسای ادارات ورزشی شهرستان‌ها و روسای هیئت‌ای ورزشی می‌توانند به تمام باشگاه‌داران در همه‌ی رشته‌ها اعلام کنند موسسین باشگاه‌ها با مراجعه به سایت وزارت به آدرس http://sd.msy.gov.ir برای ثبت نام دریافت تسهیلات مراجعه کنند.

مسئول امور باشگاه‌های اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تاکید کرد: باشگاه‌هایی که در مرحله قبل نیز وام دریافت کردند هم می‌توانند مجدد ثبت نام کنند این تسهیلات ویژه موسسین است و به مربیان و مدیران باشگاه‌ها تعلق نمی‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: برخی از موسسین اردیبهشت و خرداد تسهیلات دریافت کردند در این مرحله ما به تفاوت سقف دریافت وام را اخذ کنند یعنی اگر موسس باشگاهی 20 میلیون در مرحله قبل دریافت کرده و سقف وام برای گروه چهار که عمده باشگاه‌های ما هستند 80میلیون است و برای استخرها و سایر مجموعه ها تا 960 میلیون تومان وام با تنفس 6 ماهه و سود 12 درصد دریافت کنند.

حکیم‌پور تصریح کرد: دریافت وام منوط به داشتن مجوز است و باید کمیسیون ماده 5 نیز در طی مراحل ثبت نام بارگذاری شود، متقضیان بعد از تایید اداره کل و وزارت ورزش و جوانان به وزارت کار و تعاون ارجا داد می‌شوند و پس از آن در سامانه کارا بانک عامل برای دریافت وام معرفی می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه