سرخط خبر

» آخرین خبر » بازی کردن در خانه تاثیری در امتیاز گیری ندارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۲

 کد خبر: 28282

بازی کردن در خانه تاثیری در امتیاز گیری ندارد

پینگ پنگ باز برجسته مشهدی گفت: بازی کردن در خانه زیاد تاثیر چندانی در امتیاز گیری ندارد خوشحالم که توانستم برای استان مقام کسب کردم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مهشید اشتری در خصوص عملکرد خود در مسابقات تور تنیس روی میز بزرگسالان کشور در مشهد گفت: مسابقات به‌صورت جدول ۳۲ نفری برگزار شد که در بازی اول بانتیجه ۴ بر صفر حریفی از اصفهان را شکست دادم و به مرحله یک شانزدهم نهایی راه پیدا کردم.

وی ادامه داد: در این مرحله نیز با شکست ۴ بر صفر کیمیا رستمی از پینگ پنگ بازان خوب تهرانی به جمع هشت نفر نهایی صعود کردم و در این مرحله هم در یک بازی بسیار جذاب نتیجه را ۴ بر یک به نفع خود به پایان رساندم.

ملی پوش تنیس روی میز تصریح کرد: متأسفانه در بازی نیمه نهایی بازی را به فاطمه جمالی فر از دوستان خوبم و بازیکن توانمند استان البرز واگذار کردم و به مقام سوم دست یافتم. انگیزه زیادی برای کسب مقام قهرمانی به خصوص با توجه به بازی در شهر خودم داشتم اما گاهی اوضاع خوب پیش نمی رود و قابل کنترل نیست.

اشتری در خصوص کسب مقام سوم وبرای خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به اینکه دیگر پینگ پنگ بازان استان موفق به کسب مدال نشدند و خوشحالم خراسان رضوی نیز حائز مقام شد. بازی کردن در خانه زیاد تاثیر چندانی در امتیاز گیری ندارد.

این بازیکن مشهدی تصریح کرد: در رنکینگ کشوری امتیاز چندین دور از مسابقات محاسبه می‌شود که با توجه به آنها هنوز در رده نخست این جایگاه قرار دارم. برای حفظ این جایگاه تلاش می کنم و می دانم که باید سخت تلاش کنم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه