سرخط خبر

» آخرین خبر » بازی حساسی در پیش داریم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۵

 کد خبر: 14272

بازی حساسی در پیش داریم

سرمربی پدیده معتقد است بازی فردای تیمش مقابل سایپا جدالی حساس است که باید بازیکنانش در آن بااحتیاط بازی کنند. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و به نقل از ایسنا، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: بازی سختی در مقابل سایپا […]

سرمربی پدیده معتقد است بازی فردای تیمش مقابل سایپا جدالی حساس است که باید بازیکنانش در آن بااحتیاط بازی کنند.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و به نقل از ایسنا، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: بازی سختی در مقابل سایپا داریم، دیدار با تیمی که هم کادرفنی و هم بازیکنان خوبی دارد، واقعا نفس‌گیر خواهدبود. به سه امتیاز نیاز داریم تا با کسب روحیه‌ای بالا به دو دیدار خارج از خانه بعدی فکر کنیم.
وی افزود: امیدوارم بتوانیم هواداران را خوشحال به خانه بفرستیم، بازگشت روحیه بازیکنان به پیش از دیدار با تراکتور سخت بود، روی غفلت و البته اشتباهات داوری گل خوردیم اما این راه ادامه دارد و با یک شکست یا پیروزی نباید شرایط تغییر کند. آن باخت باید انگیزه‌مان را بیشتر کند.
مهاجری تصریح کرد: عبدالله حسینی و فریبرز گرامی مصدوم هستند و به جز این دو بقیه بازیکنان را در اختیار داریم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در خصوص بیانیه باشگاه پدیده خطاب به کمیته داوران افزود: سرنوشت تیم‌ها باید توسط خود تیم‌ها تعیین شود، جوانگرایی خوب است اما نباید اینقدر از این جوانگرایی لطمه بخوریم. امیدوارم اشتباهات داوری به حداقل برسد، اینکه در ۴ بازی از این ۶ بازی نخست در فصل هفدهم لیگ متضرر شویم منطقی نیست. امیدوارم کمیته داوران در چینش داوران دقت بیشتری داشته‌باشد.
وی در خصوص فعالیت پدیده در نقل و انتقالات افزود: هنوز بازیکنی که بتوانیم رویش حساب کنیم پیدا نکرده‌ایم، اگر بازیکنی پیدا شود که بهتر از وضع موجود باشد حتما جذبش می‌کنیم. ضمن اینکه از اسماعیل نظر با توجه به صدور itc می‌توانیم از این هفته استفاده کنیم.
مهاجری با اشاره به توجه ویژه باشگاه پدیده به بخش پایه‌ها گفت: به دنبال خرید امتیاز جدید هستیم تا بتوانیم در رده امیدها هم در میادین کشوری حضور داشته‌باشیم. همواره باشگاه پدیده به تیم‌های پایه توجه ویژه‌ای داشته و این موضوع در ادامه نیز مدنظر خواهدبود.


ارسال دیدگاه