سرخط خبر

» آخرین خبر » بازگشایی باشگاه‌های پرورش اندام خراسان رضوی از6خرداد ماه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۱

 کد خبر: 38178

بازگشایی باشگاه‌های پرورش اندام خراسان رضوی از6خرداد ماه

رییس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: باشگاه‌های بدن‌سازی و پرورش اندام این استان از ۶ خرداد ماه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان، سروش پورآزاد در خصوص بازگشایی باشگاه‌های بدنسازی گفت: باشگاه‌های بدن‌سازی و پرورش اندام این استان از ۶ خرداد ماه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شود

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی افزود: این تصمیم در جلسه ستاد مقابله با کرونای استان گرفته شده است.

وی با بیان اینکه از اوایل اسفند پارسال اماکن ورزشی خصوصی و دولتی استان تعطیل شد ادامه داد: با توجه به بهبود وضعیت استان از نظر مقابله با کرونا جلسات مختلف با باشگاه‌داران و نمایندگان آنها، مدیرکل ورزش و جوانان استان و مسوولین دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد و نتایج این جلسات و پیشنهادات به ستاد مقابله با کرونا در مرکز استان ارسال گردید.

رییس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: باشگاه داران برای بازگشایی باشگاه خود از یکم تا پنجم خرداد ماه باید در سامانه سلامت ثبت نام و کد رهگیری دریافت نمایند. همچنین فرم‌های مربوط به این موضوع را از کانال هیات بدن سازی استان دریافت و به اداره ورزش مشهد ارسال کنند.

وی افزود: تاکید شده است دستورالعمل‌های مراقبتی و پیشگیری از شیوع کرونا باید با دقت و توجه هر چه بیشتر در باشگاه‌های ورزشی رعایت شود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه