سرخط خبر

» آخرین خبر » ایران شانس اول قهرمانی آسیا است/ به تیم های ملی پیشنهاد سفر به مشهد را می‌دهیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۴

 کد خبر: 36123

ایران شانس اول قهرمانی آسیا است/ به تیم های ملی پیشنهاد سفر به مشهد را می‌دهیم

سرمربی تیم ملی فوتسال اسلواکی گفت: ایران تیمی بسیار قدرتمند است که شانس اول قهرمانی در مسابقات جام ملت‌های آسیا است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مارین برکی پس از تساوی مقابل تیم ملی ایران در تورنمت سه‌ جانبه با اشاره به سنگین بودن بازی، گفت: بازی بسیار سختی بود ما با ایران در اسلواکی به تساوی بدون گل رسیده بودیم، اما در این بازی پنج گل زدیم، همه تماشاچی‌ها از بازی لذت بردند و کیفیت تورنمنت هم بسیار خوب بوده و همه راضی بودند.

وی با بیان سبک بازی تیم خود خاطرنشان کرد: ما به بازی خطی به‌عنوان یک پیشرفت نگاه کردیم و در بازی هیچ توجهی به نام ایران نمی‌کردیم، هر چند مهدی جاوید در ایران بسیار خوب بازی کرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال اسلواکی افزود: ایران تیمی بسیار قدرتمند است که شانس اول قهرمانی در مسابقات جام ملت‌های آسیا است و به احتمال زیاد به فینال رقابت‌ها راه پیدا می‌کند، ضمن اینکه تیم ما نیز خود را برای حضور در مسابقات اروپایی آماده می‌کند.

سرمربی تیم ملی فوتسال اسلواکی در خصوص امکانات شهر مشهد برای برگزاری مسابقات بین‌المللی نیز اظهار کرد: امکانات برگزاری بسیار مناسب است و ما راضی هستیم، مردم بسیار مهربان هستند، حتما بار دیگر به این شهر خواهیم آمد، ضمن اینکه به تیم‌های ملی دیگر توصیه می‌کنم به مشهد سفر کنند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه