سرخط خبر

» آخرین خبر » اولین دوره مسابقات دوومیدانی کارگری کشور در مشهد برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۳۳

 کد خبر: 39851

اولین دوره مسابقات دوومیدانی کارگری کشور در مشهد برگزار شد

اولین دوره مسابقات دوو میدانی و دوی صحرانوردی امدادی جام اشتاد سازه گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مشهد به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، اولین دوره مسابقات دو و میدانی و دوی صحرانوردی امدادی جام اشتاد سازه گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی طی دو روز در بخش آقایان و بانوان در مشهد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
در این دوره از مسابقات که با حضور 9 تیم در بخش بانوان و ۲۱ تیم در بخش آقایان از شرکت‌های کشور و در شهر مشهد مقدس برگزار شد آقایان در ۹ ماده دوی ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر،۱۵۰۰ متر، ۵۰۰۰ متر، پرش طول، پرش ارتفاع و پرتاب نیزه و دوی صحرانوردی امدادی و بانوان نیز در ۸ ماده دوی ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر،۱۵۰۰ متر، پرش طول، پرش ارتفاع و پرتاب نیزه و دوی صحرانوردی امدادی بایکدیگر به رقابت پرداختند.
در پایان مسابقات در رشته دوی صحرانوردی امدادی تیم شرکت کلر پارس تبریز توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند، تیم شرکت اشتاد سازه خراسان رضوی میزبان مسابقات در جایگاه دوم ایستاد و تیم شرکت کشت و صنعت پارس اردبیل در جایگاه سوم قرار گرفت.
در مقام تیمی و رشته دو و میدانی تیم شرکت اشتاد سازه با کسب ۶۴ امتیاز قهرمان، تیم شرکت کلر پارس تبریز با کسب ۳۲ امتیاز نایب قهرمان و تیم شرکت الکترواستیل خراسان رضوی مقام سوم این بخش را بدست آورد.
در بخش بانوان و در رشته دو و میدانی تیم شرکت اشتاد سازه خراسان رضوی با کسب ۷۹ امتیاز قهرمان این دوره از مسابقات شد.
تیم شرکت الکترواستیل با ۴۳ امتیاز نایب قهرمان و تیم شرکت فولاد اردبیل با ۳۶ امتیاز سوم شد.
همچنین در پایان مسابقات دوی صحرانوردی امدادی بانوان نیز تیم های اشتاد سازه الف، اشتاد سازه ب و فولاد اردبیل به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه