سرخط خبر

» آخرین خبر » اولین جلسه شورای ورزش و جوانان خوشاب برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۸

 کد خبر: 41174

اولین جلسه شورای ورزش و جوانان خوشاب برگزار شد

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان خوشاب از برگزاری اولین جلسه شورای ورزشی شهرستان با حضور اکثریت اعضا در محل فرمانداری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیروس اجنوردی با اعلام این خبر گفت: بمنظور ایجاد وحدت بین دستگاه های مرتبط با ورزش در سطح شهرستان چهارشنبه 24 دیماه در محل فرمانداری شهرستان با حضوراکثریت اعضا اولین جلسه شورای ورزش شهرستان خوشاب برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه با اشاره به اهمیت، ضرورت و نیاز جامعه امروز به فعالیت های ورزشی و همچنین تاکید مقام معظم رهبری به توسعه فرهنگ ورزش همگانی در سطح جامعه از اقدامات این اداره در این ایام که توسط هیأت های ورزشی شهرستان در فضای مجازی انجام گرفته توضیحاتی به اعضا اعلام کردند، همچنین از حمایت‌های همه جانبه دستگاه‌های آموزش و پرورش، شهرداری و شورای شهرستان تقدیر بعمل آمد.

اجنوردی تصریح کرد: در ادامه این جلسه هریک از اعضا شورای ورزشی به بیان نکته نظرات پیرامون حمایت از این شورا در سطح شهرستان مطالبی را عنوان داشتند.

در پایان این جلسه مقرر شد که در جلسات آتی این شورا دستور کار مشخص در حوزه ورزش شهرستان اعلام تا نسبت به آن موضوع برنامه ریزی صورت پذیرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه