سرخط خبر

» آخرین خبر » اولین جلسه شورای ورزش بانوان زاوه برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۳۳

 کد خبر: 29983

اولین جلسه شورای ورزش بانوان زاوه برگزار شد

اولین نشست شورای ورزش بانوان با حضور رئیس اداره ورزش وجوانان زاوه، مسئول ورزش بانوان، نمایندگان ادارات، مربیان و ورزشکاران درمحل اداره ورزش وجوانان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رئیس اداره ورزش وجوانان زاوه، با اشاره به موانع ومشکلات ورزش در حوزه فضای ورزشی گفت حمایت از ورزش بانوان به عنوان قشر ارزشمند جامعه امری ضروری است وما در این زمینه از مسئولین انتظار کمک داریم.

مجید رضایی درادامه افزود: باوجود برخی موانع و کمبودها، خوشبختانه توانسته ایم دربخش همگانی وقهرمانی به حد قابل قبولی برسیم که با برنامه ریزی های صحیح امیدواریم گام‌های موثرتری نیز در حوزه بانوان برداشته شود.

وی با اشاره به تعداد معدود باشگاه‌های ویژه بانوان در زاوه اظهار کرد: حضور حداکثری بانوان در میادین ورزشی نیاز به فرهنگ سازی دارد.

رئیس اداره ورزش وجوانان زاوه تصریح کرد: باتوجه به اهمیت ترویج بحث عفاف و حجاب به برنامه هایی از جمله نصب تابلو و رعایت پوشش و شئونات اسلامی در اماکن ورزشی اشاره کرد.

همچنین شرکت کنندگان به طرح دیدگاهها و نحوه استفاده هر چه بهتر از ظرفیتهای موجود درجهت رسیدن به اهداف متعالی ورزش پرداختند.

گفتنی است؛ درپایان این جلسه احکام اعضای شورای ورزش بانوان به آنان اهدا شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه