سرخط خبر

» آخرین خبر » اولین بانوی رئیس هئیت ورزشی؛ در زاوه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۵:۱۱

 کد خبر: 17268

اولین بانوی رئیس هئیت ورزشی؛ در زاوه

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان زاوه از انتخاب سمیه محمودی به عنوان اولین بانوی رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی در استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید رضایی با اشاره به سیاست دولت در استفاده از توان مدیریتی بانوان در امور مختلف اظهار کرد: […]

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان زاوه از انتخاب سمیه محمودی به عنوان اولین بانوی رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید رضایی با اشاره به سیاست دولت در استفاده از توان مدیریتی بانوان در امور مختلف اظهار کرد: بهره‌گیری و پررنگ‌تر کردن نقش بانوان در عرصه‌های مختلف دنبال می‌شود که لازمه تحقق این مهم افزایش توامندی‌های این قشر است .

وی با اشاره به اینکه زنان جامعه می‌توانند با خودباوری و افزایش ظرفیت‌های خود به درجات بالاتری ارتقا یابند گفت: زنان بسیار موفقی در زمینه‌های مختلف به عنوان نیمی از جامعه به فعالیت مشغولند .

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان زاوه درپایان خاطرنشان کرد: باتوجه به سوابق ورزشی خانم سمیه محمودی و فعالیت ایشان در امور ورزش بانوان به عنوان سرپرست هیئت ورزش روستایی وبازی‌های بومی محلی شهرستان زاوه انتخاب شد.ارسال دیدگاه