سرخط خبر

» آخرین خبر » اولین باشگاه تیراندازی در تربت حیدریه افتتاح شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۰

 کد خبر: 23564

با حضور رئیس هیئت تیراندازی خراسان رضوی؛

اولین باشگاه تیراندازی در تربت حیدریه افتتاح شد

اولین باشگاه رسمی تیراندازی با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، رئیس هیئت تیراندازی خراسان رضوی و جمعی از علاقه‌مندان به این رشته در تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سید حمیدرضا امینی در افتتاح این باشگاه با هدف قرار دادن جلب مشارکت بخش خصوصی در افزایش سرانه ورزشی گفت: در شهرستان به دنبال فرصت‌های سرمایه گذاری هستیم و در این راستا حمایت خیرین و بخش خصوصی بسیار موثر خواهد بود.

رئیس اداره ورزش وجوانان با اشاره به ضرورت جذب اقشار مختلف در رشته‌های متعدد ورزشی بیان کرد: تقویت زیرساخت‌ها نگاه ویژه مسئولین استانی به ورزش شهرستان‌ها را میطلبد و امیدواریم با توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز شاهد کشف و شکوفایی استعدادهای ورزشی شهرستان در رشته های پرمدال المپیکی باشیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نیز با اشاره به عزم جدی دولت در توسعه اماکن ورزشی گفت: سیاست دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام در تمامی حوزه ها از جمله ورزش است و تا هفته دولت شاهد اتفاقات خوبی در بخش زیرساخت های ورزشی شهرستان خواهیم بود.

احمدعلی موهبتی در ادامه افزود: ترویج فرهنگ ورزش همگانی و توسعه ورزش قهرمانی نیاز به همراهی مسئولین با بخش خصوصی و سرمایه گذاران در حوزه ورزش دارد و با گستره اقشاری که ورزش در جامعه تحت پوشش خود دارد می توان با یک برنامه ریزی صحیح شاهد تامین منابع مالی کافی جهت توسعه و تکمیل زیرساخت های ورزشی مورد نیاز باشیم .

رئیس هیئت تیراندازی خراسان رضوی نیز با اشاره به نقش مهم استعدادیابی در پیشرفت ورزش عنوان کرد: تربیت مربیان و داوران از اولویت‌های این هیئت در استان است و بایستی فضای تعامل گسترده‌تری بین هیئت‌های شهرستان‌ها با استان ایجاد شود تا شاهد رقم خوردن اتفاقات خوبی در تیراندازی استان باشیم .

کوروش فرودی با ابراز خرسندی از راه اندازی نخستین باشگاه تیراندازی در تربت حیدریه افزود: با توجه به پتاسنیل موجود در تربت حیدریه و راه اندازی باشگاه تیراندازی در این شهرستان امیدواریم شاهد حضور ورزشکاران تربت حیدریه در رویدادهای بزرگ کشوری و بین المللی باشیم .

گفتنی است باشگاه تیراندازی با مساحت ۱۴۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۸۰۰ میلون ریال با رویکرد آموزشی تفریحی در تربت حیدریه راه اندازی شده است که در بخش های تفنگ، تپانچه و دارت در دو قسمت آقایان و بانوان فعالیت دارند.ارسال دیدگاه