سرخط خبر

» آخرین خبر » انتظار از خراسان رضوی بین المللی است/ صبوریان همراه ترین مدیرکل با فدراسیون است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۸

 کد خبر: 21468

رضوانی:

انتظار از خراسان رضوی بین المللی است/ صبوریان همراه ترین مدیرکل با فدراسیون است

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو خراسان رضوی گفت: در هیچ استانی مدیرکلی مانند صبوریان وجود ندارد که تا این اندازه از دغدغه مربیان و ورزشکاران با خبر باشد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محسن رضوانی پیش از ظهر امروز در مجمع انتخابی رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو خراسان رضوی اظهار کرد: مشتاق سال هاست که در هئیت شنا خراسان رضوی حضور دارد و توانسته شرایط خوبی را برای این رشته ورزشی در استان فراهم کند.

وی افزود: باید به ورزشکاران و مدیران ورزشی استان تبریک بگویم که مدیرکلی از جنس ورزش در استان فراهم می کند. صبوریان جز مدیران ارزشمندی است که به نیازها و خواسته های ورزشکاران توجه میکند.

رضوانی خاطرنشان کرد: ۲ استخر و امکانات خوبی به رشته ورزشی شنا در استان خراسان رضوی اختصاص داده شده و این استان تبدیل به بازوی اصلی ما در سطح کشور برای تامین بازیکنان تیم ملی شده است.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو  تاکید کرد: با جدیت می گویم که خراسان رضوی قطب شنا کشور است، آریا نسیمی شاد، سینا غلامپور و علی فتحی ۳ ستاره شنا ایران همه از خراسان رضوی هستند و این نمایانگر توانایی و استعداد این استان است.

وی ادامه داد: در  استان خراسان رضوی ما هیچ مشکلی نداریم در تامین امکانات و سخت افزار همه شرایط مورد نیاز توسط هیئت و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی فراهم شده است در حالی که متاسفانه در بسیاری از استان ها هیئت های ما با مشکل و چالش رو برو هستند و حتی نمیتوانند استخری برای فعالیت های خود پیدا کنند.

رضوانی تصریح کرد: ما آمادگی هرگونه کمک و همکاری با خراسان رضوی را داریم، باید با همدلی و برنامه برای آینده و فتح سکوهای بین المللی تلاش کنیم.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو  تصریح کرد: در واترپلو فعالیت های خوبی جدیدا انجام شده که اثر بخشی خوبی هم داشته است در مسیر درستی قرار دارد اما در بخش شیرجه استان باید فعالیت های بیشتری داشته باشد.ارسال دیدگاه