سرخط خبر

» آخرین خبر » انتخاب استادیوم برگزاری بازی‌های فوتبال برعهده باشگاه است/ بزودی ساخت زمین تمرینی فوتبال آغاز می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۶

 کد خبر: 33179

انتخاب استادیوم برگزاری بازی‌های فوتبال برعهده باشگاه است/ بزودی ساخت زمین تمرینی فوتبال آغاز می‌شود

مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی از ساخت زمین تمرینی فوتبال خبرداد و گفت: انتخاب استادیوم برگزاری مسابقات برعهده باشگاه، شورای تامین و هیات فوتبال است و استادیوم ثامن حداقل 6 ماه زمان نیاز دارد تا تکمیل شود وبرنامه ای برای انتقال بازی ها به استادیوم ثامن نداریم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی درخصوص انتقال بازی‌های شهرخودرو به استادیوم ثامن گفت: تکمیل مجموعه ورزشی ثامن از سال گذشته آغاز شده و تنها مختص زمین فوتبال نیست، پروژه‌های مختلفی از جمله پیست اتومبیلرانی و سالن شش هزار نفره در حال تکمیل است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد:  تکمیل مجموعه ثامن امری طبیعی است و ارتباطی به برگزاری بازی‌ها ندارد، طبیعتا ما باید تمام تلاشمان را بکنیم که فضای ورزشی استان را به بهترین شکل ممکن آماده بهره‌برداری کنیم.

وی تاکید کرد: مهم ترین نکته این است که برگزاری مسابقات هیچ ارتباط موضوعی با اداره کل ورزش و جوانان استان ندارد و اینکه بازی کجا باید برگزار شود در مرحله اول به باشگاه برمیگردد، هیأت فوتبال و شورای تامین نیز تصمیم گیرنده نهایی هستند.

فتاحی بابیان اینکه ما هیچ برنامه‌ای برای انتقال بازی‌ها به استادیوم ثامن نداریم تصریح کرد: باتوجه به حساسیت‌های بازی ونتایج خوبی که  تیم فوتبال شهر خودرو در سال گذشته گرفته و رقابت‌های آسیایی پیش روی شهر خودرو احتمال دارد شورای تامین در برخی از بازی‌های حساس که پیش بینی می‌شود تعداد تماشاچیان بیشتری علاقه‌مند به تماشای بازی باشند بخواهد بازی‌ها به ورزشگاه ثامن منتقل شود، که تا امروز هیچگونه بحثی در این خصوص انجام نشده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ما تلاش داریم که ورزشگاه ثامن به بهترین نحو آماده بهره‌برداری شود اما فکر نمیکنم زودتر از ۶ماه این مجموعه تکمیل شود، ما نیز علاقه‌مندیم بازی‌های شهرخودرو در استادیوم امام رضا برگزار شود و اگر باشگاه، شورای تامین و هیأت فوتبال مشکل خاصی نداشته باشند بازی‌ها در استادیوم امام رضا برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: برای ما رفاه و آسایش تماشاگران بسیار مهم است، ما باید تلاش کنیم تا هواداران، اصلی‌ترین سرمایه های ورزش در آرامش کامل باشند، تربیت بدنی آستان قدس، هیات فوتبال و ما در اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی به دنبال فراهم کردن زمینه  شرایط  بهترحضور هواداران هستیم.

فتاحی با بیان اینکه بارها از سوی وزارت و سازمان لیگ هواداران مشهدی را به عنوان بهترین تماشاگران ایران معرفی کردند افزود: در سال گذشته هیچ گونه حاشیه ای در برگزاری بازی ها نداشتیم امیدوارم این همکاری نیز در سال آینده تداوم داشته باشد. اعتقاد ما این است هم اکنون که مالک باشگاه شهرخودرو تلاش زیادی دارد تیم مقتدری را راهی مسابقات کنند بهترین هدیه ای که ما می توانیم به این تیم دهیم آرامش است.

مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی، با اشاره به اینکه وظیفه تامین امکانات استادیوم ثامن برعهده ماست خاطرنشان کرد: باید استادیوم ثامن آماده باشد تا اگر در صورت لزوم بازی ها در این استادیوم برگزار شود، قطعا خود هواداران نیز این را خواهند پذیرفت که در برخی بازی ها تعداد بیشتری به تماشای بازی بنشینند آن موقع ما شرمنده مردم نشویم.

وی افزود: در نظر داریم زمین فوتبال تمرینی برای شهرخودرو بسازیم که به زودی مراسم کلنگ زنی آن با حضور بازیکنان شهر خودرو برگزار می شود تا دغدغه این موضوع نیز برطرف شود.

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه