سرخط خبر

» آخرین خبر » امیدوار به پیگیری های اداره کل برای برگزاری مسابقات در ورزشگاه امام رضا(ع) هستیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۹:۲۲

 کد خبر: 15066

امیدوار به پیگیری های اداره کل برای برگزاری مسابقات در ورزشگاه امام رضا(ع) هستیم

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده گفت: ما امیدوار هستیم تا شاید با پیگیری های اداره کل و صبوریان امکان استفاده از ورزشگاه امام رضا (ع) فراهم شود. حمیدرضا کریمویی مدیر عامل باشگاه فوتبال پدیده در گفتگو با خبرنگار اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: طی جلسه با صبوریان مدیر کل ورزش و […]

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده گفت: ما امیدوار هستیم تا شاید با پیگیری های اداره کل و صبوریان امکان استفاده از ورزشگاه امام رضا (ع) فراهم شود.

حمیدرضا کریمویی مدیر عامل باشگاه فوتبال پدیده در گفتگو با خبرنگار اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: طی جلسه با صبوریان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی چالش ها، مشکلات و نیازهای حمایتی مطرح شد و همچنین گزارش عملکرد در بخش های زیر ساخت، پایه و بزرگسالان و نتایج اخیر ارائه شد.

وی افزود: یکی از مشکلات مطرح شده بحث استفاده از ورزشگاه امام رضا (ع) بود که در این رابطه باید اقرار کنم ما بریده ایم و امیدوار هستیم تا با پیگیری های ایشان امکان استفاده از این ورزشگاه فراهم شود چراکه ما نیاز به حضور هواداران در ورزشگاه داریم و با فراهم شدن شرایط برای بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) این مشکل حل خواهد شد.

مدیر عامل باشگاه ورزشی پدیده خاطر نشان کرد: وضعیت بسیار خوبی در حال حاضر در لیگ برتر داریم و شرایط مثبتی را پشت سر می گذاریم و امیدواریم در آینده نیز با کسب نتایج خوب در جمع مدعیان باقی بمانیم. بدون شک تمام انگیزه ها و انرژی مثبتی که در حال حاضر دریافت می کنیم از سوی هواداران دلسوز و همیشه همراه این تیم می باشد.ارسال دیدگاه