سرخط خبر

» آخرین خبر » امیدواریم با همکاری مسئولین امکان استفاده از ورزشگاه امام رضا فراهم شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۱

 کد خبر: 15082

امیدواریم با همکاری مسئولین امکان استفاده از ورزشگاه امام رضا فراهم شود

سرمربی تیم پدیده در نشست خبری پیش از بازی مقابل ذوب آهنگ گفت: امیدوارم با وفاقی که میان مسئولان به وجود می‌آید در کنار وزشگاه ثامن‌الائمه از ورزشگاه امام رضا(ع) هم استفاده کنیم. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جونان خراسان رضوی، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار برابر ذوب آهن گفت: امیدوارم […]

سرمربی تیم پدیده در نشست خبری پیش از بازی مقابل ذوب آهنگ گفت: امیدوارم با وفاقی که میان مسئولان به وجود می‌آید در کنار وزشگاه ثامن‌الائمه از ورزشگاه امام رضا(ع) هم استفاده کنیم.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جونان خراسان رضوی، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار برابر ذوب آهن گفت: امیدوارم بچه‌ها فردا با وجود مشکلات زیاد با تلاش و غیرت و با تمام وجود پا به زمین بگذارند که این برگ برنده ما است. امیدوارم با همین غیرت و تمرکز مقابل تیم خوب ذوب‌آهن به میدان برویم و پیروز شویم. اگر قرار است شرایط را در این جای جدول حفظ کنیم چاره‌ای جز گرفتن امتیازات بازی فردا نداریم که کار سختی است.
وی افزود: زمانی که اتفاق خوبی در یک شهر رخ می‌دهد همه کنار هم هستند اما در شهر ما کمتر شاهد این اتفاق هستیم.می‌دانم چه اتفاقی افتاده که نه ما و نه تیم سیاه‌جامگان شرایط بازی در این ورزشگاه را نداریم. این نشان می‌دهد اشکال جای دیگر است امیدوارم مسائل و مشکلات ما را درک کنند و باید بدانیم ورزش و فوتبال می‌تواند نشاط و شادی را به مردم برگرداند و می‌توانیم با فوتبال به فرهنگ جامعه کمک کنیم. این اتفاق در مشهد نمی‌افتد و امیدوارم با وفاقی که میان مسئولان به وجود می‌آید در کنار وزشگاه ثامن‌الائمه از ورزشگاه امام رضا(ع) هم استفاده کنیم.
مهاجری در خصوص مصدومان تیمش نیز افزود: گرامی، مهربان، عباسیان، مرادمند و خانزاده مصدوم هستند. مرادمند به بازی فردا نمی‌رسد اما مهربان و عباسیان دارند فیزیوتراپی می‌کنند و تلاش می‌کنیم آنها را به بازی فردا برسانیم. سلامت بازیکنان از همه چیز مهمتر است و نباید آن را به خطر بیندازیم.
وی در خصوص حفظ جایگاه پدیده در جدول نیز اظهار کرد: در مقایسه با تیم هایی همچون استقلال، پرسپولیس، سپاهان و فولاد ما واقعا شرایط متفاوتی را داریم، ین اولین‌باری است که تیم ما در این جایگاه جدول حضور دارد. ما این جایگاه را سخت به دست آورده‌ایم و به سختی می‌توانیم آن را حفظ کنیم. حفظ این جایگاه یک بحث جمعی است و همت گروهی می‌طلبد. پتانسیل حفظ این رده را داریم اما از الان به بعد شرایط سخت‌تر می‌شود. نیاز به حمایت داریم. با اضافه کردن چند مهره خوب در نیم فصل و تقویت نیمکت ذخیره می توانیم به حفظ و بهبود این وضعیت امیدوار باشیم.ارسال دیدگاه