سرخط خبر

» ورزش همگانی » افراد خیر در خرید بلیط مشارکت کنند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۶:۰۳

 کد خبر: 121

افراد خیر در خرید بلیط مشارکت کنند

پیشکسوت فوتبال خراسان گفت: اگر کوچکترین بحثی در برگزاری دیدار خیریه وجود داشت، بدانید که خداداد عزیزی وارد کار نمی‌شد به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خراسان رضوی خداداد عزیزی در نشست خبری بازی دوستانه روز پنجشنبه که میان تیم‌های ستارگان ایران، هنرمندان و منتخبین خراسان برگزار می شود، اظهار کرد: هدف اصلی از […]

Print Friendly, PDF & Email

پیشکسوت فوتبال خراسان گفت: اگر کوچکترین بحثی در برگزاری دیدار خیریه وجود داشت، بدانید که خداداد عزیزی وارد کار نمی‌شد

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خراسان رضوی خداداد عزیزی در نشست خبری بازی دوستانه روز پنجشنبه که میان تیم‌های ستارگان ایران، هنرمندان و منتخبین خراسان برگزار می شود، اظهار کرد: هدف اصلی از برگزاری این مسابقه عوایدی است که به مجموعه همدم می‌رسد. طبیعی است که در حالت عادی افراد سرشناس چه در حوزه فوتبال و چه در سینما و هنر برای حضور در هر مکانی پول دریافت می‌کنند. اما خوشبختانه تمامی بزرگوارانی که قبول می کنند در این مراسم حضور داشته باشند ریالی دریافت نخواهند کرد و فقط به نیت کمک به دختران معلول مجموعه همدم به مشهد می‌آیند.

 

وی در خصوص افراد سرشناس حاضر در این مسابقه گفت: علی دایی، کریم باقری، منصوریان، مهدی هاشمی نسب، نیما نکیسا، مهرداد میناوند از خانواده فوتبال و همچنین دوستان ما در سینما و هنر همچون پژمان بازغی، پژمان جمشیدی، دانیال عبادی، امین زندگانی، داود هاشمی و… تاکنون حضورشان قطعی شده است. همچنین باید از الهام حمیدی تشکر کنم که بسیار علاقه مند بود به مشهد بیاید و از مجموعه دیدن کند. البته بسیاری از دوستان سینمایی ما بودند که می خواستند در این بازی حضور داشته باشند اما به دلیل برهه زمانی حساس که در آن هستیم و دوستان درگیر کارهای سینمایی خود برای جشنواره فجر هستند به همین دلیل نتوانستیم در خدمت شان باشیم.

 

عزیزی در خصوص عدم حضور فردوسی پور، مهدوی کیا، کریمی و عابدزاده در بازی خیریه عنوان کرد: دوست داشتیم فردوسی پور هم باشد اما به دلیل مشغله کاری در روز برگزاری مسابقه، وی عذرخواهی کرد و قطعا حضور نخواهد داشت. مهدوی کیا خارج از ایران و در آلمان است، عابدزاده نیز در آمریکا به سر می‌برد. با علی کریمی رابطه خیلی خوبی دارم اما متاسفانه مشکلاتی که کریمی و دایی دارند مانع حضور کریمی شد، به رسم ادب و کسوت، از دایی خواستیم تا در این بازی حضور داشته باشد. باید ممنون باشیم از دایی و منصوریان که با وجود اینکه باید همراه تیم‌هایشان در اردو باشند قبول دعوت کردند.

 

وی افزود: تیمی از منتخبین مشهد خواهیم داشت که در آن سعی کردیم جمعی از بازیکنان سابق مشهدی و ابومسلم و پیام را دور هم جمع کنیم. بازیکنانی مثل شاملی، نخودیان، شفیعی و … بازیکنان تیم مشهد را تشکیل می‌دهند. مدیر و همه کاره تیم مشهد غیاثی خواهد بود که از پیشکسوتان بزرگ فوتبال خراسان است. مرتضی شفیعی هم مربی تیم مشهد خواهد بود. برای تیم ستارگان هم به رسم گذشته بین مناجاتی و محرمی یکی انتخاب می‌شوند.

 

مهاجم سابق تیم ملی کشورمان با بیان اینکه همه چیز در مجموعه برگزارکننده دیدار خیریه شفاف است تاکید کرد: اگر کوچکترین بحثی در این خصوص وجود داشت، بدانید که عزیزی وارد کار نمی‌شد. منصوریان، باقری، دایی و بقیه دوستان حتی می‌خواستند بلیط هواپیما را خودشان تهیه کنند که مانع از این اتفاق شدیم و از لطف آن‌ها تشکر کردیم.

 

عزیزی با بیان اینکه محدودیتی در بحث قیمت بلیط بازی نداریم گفت: یک کف قیمت برای بلیت در نظر گرفتیم که ۸ هزار تومان است. افراد خیر می‌توانند هرچقدر که در نظر دارند در قالب همت عالی برای پرداخت بلیت بپردازند. دوستی داشتیم که هر بلیت را ۸۰ هزار تومان خریداری کرد.

 

وی درخصوص اینکه آیا خداداد عزیزی هم لوازمی برای ارائه به نمایشگاه در نظر گرفته‌است؟ پاسخ داد: یک بار از فدراسیون خواستند که اگر کفش یا لباسی از روز بازی با استرالیا در ملبورن دارم بدهم اما هیچ چیزی از آن روز ندارم، گفتند خب یک کفش دیگر بدهم که در پاسخ گفتم نباید سر مردم کلاه بگذاریم. از کل دوران فوتبالم تنها یک کاپ دارم که مربوط به مرد ماه نوامبر فوتبال آسیاست، ان هم به واسطه سه گلی که در دیدار با ژاپن و دو دیدار رفت و برگشت با استرالیا زدم بود. اگر بخواهند همانرا در اختیار دوستان می گذارم. ۲ توپ طلایم را هم که به حرم مطهر و موزه جماران اهدا کرده‌ام.

 

عزیزی در خصوص پخش مستقیم این دیدار خاطرنشان کرد: شبکه سه که بازی‌های خیریه را پوشش نمی‌دهد اما شبکه ورزش همکاری خیلی خوبی داشت و انشاالله بازی از این شبکه پخش می‌شود. ضمن اینکه شبکه خراسان گویا در این روز و ساعت درگیر بازی بسکتبال است اما حرف من این است که اگر شبکه خراسان این دیدار را پخش نکند کم لطفی بزرگی است

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه