سرخط خبر

» ورزش قهرمانی » افتخار آفرینی کشتیگیران قوچان در مسابقات قهرمانی استان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۷

 کد خبر: 949

افتخار آفرینی کشتیگیران قوچان در مسابقات قهرمانی استان

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان خبرداد: کشتی گیران قوچان موفق به کسب مقام دوم تیمی کشتی آزاد و مقام چهارم تیمی کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان استان شدند. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،سروش پور آزاد اظهار کرد:مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی استان با حضور ۲۸۵ کشتی گیر […]

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان خبرداد: کشتی گیران قوچان موفق به کسب مقام دوم تیمی کشتی آزاد و مقام چهارم تیمی کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان استان شدند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،سروش پور آزاد اظهار کرد:مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان قهرمانی استان با حضور ۲۸۵ کشتی گیر خراسانی در خانه کشتی استان با حضور پرشور تماشاگران برگزار شد.

وی افزود: مسابقات کشتی آزاد قهرمانی استان با حضور ۱۹۷ کشتی گیر در غالب ۱۴ تیم از استان طی ۶ دوره و با ۲۲۸ کشتی انجام شد که در پایان تیم مشهد قهرمان شد و تیم های قوچان و تربت حیدریه به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

پورآزاد خاطرنشان کرد: این رقابت ها در بخش فرنگی با حضور ۸۸ کشتی گیر در قالب ۷ تیم طی ۵ دوره و با ۱۰۵ کشتی پیگیری شد که در پایان تیم مشهد قهرمان شد و تیم های نیشابور، سرخس و قوچان به ترتیب مقام های دوم تا چهارم را از آن خود کردند.
گفتنی است نفرات برتر به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.ارسال دیدگاه