سرخط خبر

» آخرین خبر » افتخار آفرینان خراسانی در توکیو به مشهد بازگشتند

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۹:۲۸

 کد خبر: 43572

افتخار آفرینان خراسانی در توکیو به مشهد بازگشتند

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کاروان پاراالمپیکی ایران، سردار دل ها، روز گذشته به کشور بازگشت و دراین بین 3چهره خراسانی در میان استقبال گرم ورزش دوستان مشهدی از طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد وارد شهر شدند. هادی رضایی، مهدی بابادی و حسن عبدی دیروز با استقبال گروهی از مردم و مسولان به […]

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کاروان پاراالمپیکی ایران، سردار دل ها، روز گذشته به کشور بازگشت و دراین بین 3چهره خراسانی در میان استقبال گرم ورزش دوستان مشهدی از طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد وارد شهر شدند.

هادی رضایی، مهدی بابادی و حسن عبدی دیروز با استقبال گروهی از مردم و مسولان به مشهد بازگشتند. در این مراسم استقبال فرزاد فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسن موحدیان رئیس شورای اسلامی مشهد به همراه مهدی ناصحی و حسین علوی دو عضو دیگر شورای شهر و تنی چند از اهالی ورزش حضور داشتند.

هادی رضایی و مهدی بابادی چهره های ویژه مراسم استقبال دیروز بودند؛ سرمربی و ستاره تیم ملی والیبال نشسته ایران که در توکیو توانستند بااقتدار به مقام قهرمانی برسند و گردن آویز طلا را به ارمغان بیاورند.

هادی رضایی: تنها آرزویم ساخت ورزشگاهی اختصاصی برای معلولان و جانبازان در پایین‌شهر مشهد است.

هادی رضایی در مراسم استقبال از او و 2ورزشکار خراسانی کاروان کشورمان در توکیو که روز گذشته در فرودگاه هاشمی‌نژاد برگزار شد، در پاسخ به اینکه بعد از کسب مدال‌های متعدد در والیبال‌نشسته چه هدف و آرزوی دیگری دارد، اظهار کرد: من به همه آرزوها و اهدافم در والیبال‌نشسته رسیده‌ام و امیدوارم با همکاری مسئولان استان، شهر و شهرداری یک مجموعه اختصاصی خوب برای ورزشکاران معلول و جانباز در پایین‌شهر ساخته شود تا بخش زیادی از مشکلات ما دراین‌زمینه حل شود.

وی با اشاره به نتیجه خوبی که کاروان ایران در مسابقات توکیو گرفت، افزود: باید برای شناسایی استعدادهای جدید و جذب آن‌ها برنامه‌ریزی کنیم؛ کاری که در والیبال‌نشسته انجام شد و توانستیم 7دوره به فینال برسیم. پشتوانه‌سازی نیاز ما برای استمرار موفقیت است و این برنامه‌ای است که به امید خدا در ورزش جانبازان و معلولان انجام خواهیم داد.

حسن عبدی: در حد بضاعتمان نتیجه گرفتیم

بازیکن مشهدی تیم‌ملی بسکتبال پاراالمپیک کشورمان گفت: در گروه سختی قرار داشتیم و با بضاعتمان توانستیم جلو 3تیم اول جهان نمایش خوبی ارائه کنیم

حسن عبدی افزود: چند مهره اصلی ما به‌دلایل مختلف نتوانستند در مسابقات حاضر شوند و مربی مجبور شد از بازیکنان بی‌تجربه و جوان استفاده کند. همچنین ویلچر خوب و بازی تدارکاتی هم نداشتیم که این مسائل در کنار بودن در یک گروه سخت، کار ما را واقعا دشوار کرده بود.

وی ادامه داد: به‌نظر من بچه‌ها همه تلاششان را کردند و باتوجه‌به مسائلی که گفتم، به‌شخصه از عملکرد تیم‌ملی و خودم بسته به بضاعتمان راضی هستم. ما آخرین‌بار سال2018 در تورنمنت خارجی حضور داشتیم و از آن سال به بعد اصلا بازی تدارکاتی خارجی نداشتیم که این مسئله واقعا برای رشته‌های تیمی تأثیرگذار است.

مهدی بابادی: هر بازی ما در توکیو یک فینال بود

بازیکن سبزواری تیم والیبال‌نشسته گفت: هر بازی ما در توکیو یک فینال بود، زیرا همه تیم‌ها جلو ایران باانگیزه بازی می‌کردند.

مهدی بابادی افزود: سطح مسابقات امسال خیلی خوب بود. حریف اصلی‌مان در سال‌های گذشته فقط بوسنی بود، اما امسال همه تیم‌ها پیشرفت کرده بودند و این کار ما را سخت کرده بود.

وی ادامه داد: بیش از 200جلسه تمرین کرده بودیم و با آمادگی کامل و آنالیز دقیق تیم‌ها در بازی‌ها شرکت کرده بودیم و برای تک‌تک امتیازاتمان برنامه داشتیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه