سرخط خبر

» آخرین خبر »  افتتاح فاز اول ورزشگاه نیشابور پس از ماه مبارک رمضان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۹

 کد خبر: 37970

 افتتاح فاز اول ورزشگاه نیشابور پس از ماه مبارک رمضان

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: فاز اول ورزشگاه پنج هزار نفری انقلاب نیشابور پس از ماه مبارک رمضان افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در خصوص افتتاح ورزشگاه نیشابورگفت: فاز اول ورزشگاه پنج هزار نفری انقلاب نیشابور پس از ماه مبارک رمضان افتتاح خواهد شد. در حال حاضر زمین چمن، سکوی تماشاچیان، رختکن، سیستم نور و رینگ های اطراف زمین است در حال آماده‌سازی است و در تلاش هستیم ایم مجموعه را بعد از ماه رمضان افتتاح کنیم.

وی ادامه داد: برای تکمیل فاز دوم این مجموعه ۵۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است که امیدوارم بتوانیم با تامین اعتبار این ورزشگاه  افتتاح شود.

فتاحی در خصوص  وضعیت بودجه در سال‌های گذشته اظهار کرد: سال ۹۷ در بخش اعتبارات ورزشی،  ۱۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان مجموع پولی بود که می توانستیم به شهرستان ها درقالب بودجه فصل ۵ کمک کنیم اما در سال ۹۸ این بودجه نزدیک به ۴ میلیارد تومان شد که با کاهش ۶۹ درصدی اعتبارات به خاطر شرایط اقتصادی رو به رو بودیم و سال سختی را از نظر بودجه ای برای ما رقم زد.
وی ادامه داد: در بخش اعتبارات عمرانی نیز حدود ۴۷ میلیارد تومان بودجه داشتیم که فقط ۸ درصد آن تخصیص یافت  این درحالی است که ۹۰ پروژه را باید در استان تا پایان سال افتتاح می کردیم که به خاطر همین موضوع با مشکل مواجه شدیم.

 

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه