سرخط خبر

» آخرین خبر » افتتاح خانه کاراته در قوچان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۰

 کد خبر: 31947

افتتاح خانه کاراته در قوچان

دومین خانه کاراته خراسان رضوی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در قوچان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، دومین خانه کاراته خراسان رضوی با حضور رئیس، نایب رئیس و دبیر هیئت کاراته استان ، فرماندار قوچان و معاونین فرماندار، ریاست اداره ورزش و جوانان قوچان و جمعی دیگر از مسئولین استان و شهرستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان و پارلمان مشورتی جوانان قوچان در سالن ورزشی صحرائی قوچان به بهره‌برداری رسید.
حاجی آبادی، سرپرست اداره ورزش و جوانان قوچان با تاکید بر اهمیت ایجاد و بسط زیر ساخت های ورزشی و تجهیز سالن های اختصاصی رشته های ورزشی افزود: خانه کاراته قوچان با زیربنای 120متر مربع و با هزینه بهسازی و تعمیرات 15 میلیون تومان برای ورزشکاران محیا شده است.
وی بابیان اینکه در حال حاضر 500 نفر کاراته‌کار سازمان‌یافته در قوچان فعالیت دارند، عنوان کرد: خانه کاراته از نیازهای اساسی کاراته‌کارهای این شهرستان بود که با افتتاح آن ورزشکاران این رشته مکانی اختصاصی برای تمرینات و مسابقات خود خواهند داشت.
گفتنی است؛ این مراسم با حضور جمع کثیری از خانواده کاراته قوچان برگزار شد و دراین مراسم از مدال آوران و پیشکسوتان ورزش کاراته شهرستان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه