سرخط خبر

» آخرین خبر » افتتاح اولین مرکز تخصصی ورزش کودکان در مشهد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۹:۵۰

 کد خبر: 42988

افتتاح اولین مرکز تخصصی ورزش کودکان در مشهد

اولین مرکز تخصصی ورزش کودکان در مشهد با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و معاونین وی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، اولین مرکز تخصصی ورزش کودکان در مشهد با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاونین وی افتتاح شد.

در این مرکز سعی شده است فضایی ورزشی – علمی و مفرح برای کودکان 2 تا 9 سال ایجاد شود و قرار است که تمام حرکات ورزشی کودکان توسط متخصصین طراحی و کنترل شود.

در مراسم افتتاح این مرکز فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت:جای خالی وجود چنین مراکز تخصصی برای ورزش کودکان مخصوصا در شهرهای بزرگ کاملا احساس می شود و امروز خوشحالیم که این مرکز توسط بخش خصوصی به بهره برداری می رسد.

وی ابراز امیدواری کرد: که با گسترش و افزایش چنین فضاهایی استعدادیابی خوبی بین کودکان ورزش کار و ورزش دوست انجام شود.

مهدی سلیمانی مدیر مرکز سرزمین خورشید هم با تاکید بر علمی بودن این مرکز در خصوص ورزش کودکان تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که بتوانیم فضایی را برای حرکات اصلاحی و ظهور و بروز استعدادهای ورزشی کودکان ایجاد کنیم.

وی افزود: برای نیل به این هدف علاوه بر طراحی وسایل ورزشی اختصاصی که برای اولین بار در مشهد انجام می شود از مربی های خبره در امر ورزش کودکان و شناسایی استعدادهای آنها استفاده کردیم.

ضمن اینکه در این مرکز بحث روانشناسی کودک و خانواده هم در اولویت قرار دارد و مراجعین محترم به این مرکز می توانند از تست های قدرتی و حرکتی برای کودکان خود نیز بهره مند شوند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه