سرخط خبر

» اداره کل ورزش و جوانان » ۲۱ هزار و ۶۶۴ نفر در صف وام ازدواج/ اعطا بیش از ۹۴۲ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه در ۵ ماه نخست سال جاری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۴

 کد خبر: 13758

۲۱ هزار و ۶۶۴ نفر در صف وام ازدواج/ اعطا بیش از ۹۴۲ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه در ۵ ماه نخست سال جاری

مدیر امور شعب بانک ملی خراسان رضوی گفت: ۹۴۲ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه در ۵ ماه نخست سال جاری پرداخت شده است. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به نقل از خبرگزاری فارس،حسن مونسان اظهار داشت: طرح ضربتی اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه از سوی دولت به اغلب بانک‌ها […]

مدیر امور شعب بانک ملی خراسان رضوی گفت: ۹۴۲ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه در ۵ ماه نخست سال جاری پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به نقل از خبرگزاری فارس،حسن مونسان اظهار داشت: طرح ضربتی اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه از سوی دولت به اغلب بانک‌ها ابلاغ شد بنابراین بانک‌ها بر اساس سهیمه باید پرداخت انجام دهند که ۲۱ هزار و ۶۶۴ متقاضی در صف انتظار وام هستند.

وی در ادامه بیان کرد: برای هر نفر تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال و برای اقشار ایثارگر، هر فرد ۲۰۰ میلیون ریال با پرداخت ۴۸ ماهه پرداخت می‌شود، ۱۵ هزار و ۲۱۱ نفر به شعب بانک ملی معرفی شدند که از این تعداد، ۶ هزار و ۶۴۳ نفر توانستند از تسهیلات بهره‌مند شوند.

مدیر امور شعب بانک ملی خراسان رضوی با اشاره به این که یک ضامن برای هر پرونده تا سقف ۱۰ میلیون تومان لازم است، افزود: کسانی که یارانه‌بگیر هستند، اگر یارانه خودشان را تضمین وام قرار دهند، به عنوان ضامن پذیرفته می‌شود همچنین کارکنان دولت، اگر ادارات گواهی کسر حقوق بدهند در صورت عدم پرداخت اقساط، بانک می‌پذیرد و همچنین اگر کسی پروانه کسب داشته باشد، با اعتبارسنجی پروانه کسب به عنوان ضامن پذیرفته می‌شود؛ در مناطق روستایی اگر شورای روستا اعتبار فرد را تأیید کند، بانک آن را می‌پذیرد.

مونسان با اشاره به این که نرخ سود وام‌های تولیدی ۱۸ درصد است، ادامه داد: کل منابع قرض‌الحسنه، ۶۸۷۵ هزار میلیارد ریال است که تاکنون ۵۹۵۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی ضمن اشاره به اینکه تاکنون ۴۶ پرونده اشتغال، ۳۴۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون پرداختی داشته‌ایم، اظهار کرد: ۹۴۲ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه در ۵ ماهه اول سال جاری پرداخت شده است.ارسال دیدگاه