سرخط خبر

» آخرین خبر » اعزام ملی پوشان کوراش با حمایت شرکت گردشگری چالیدره طرقبه به رقابتهای جهانی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۶:۱۳

 کد خبر: 16306

اعزام ملی پوشان کوراش با حمایت شرکت گردشگری چالیدره طرقبه به رقابتهای جهانی

دبیرانجمن کوراش هیات جودو،جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از اعزام نمایندگان خراسانی تیم ملی کوراش کشور با حمایت شرکت گردشگری نمونه چالیدره به رقابتهای جهانی ترکیه خبر داد. به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، وحید غفوریان با بیان این خبر گفت: دهمین دوره مسابقات قهرمانی بزرگسالان کوراش جهان در روزهای […]

دبیرانجمن کوراش هیات جودو،جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از اعزام نمایندگان خراسانی تیم ملی کوراش کشور با حمایت شرکت گردشگری نمونه چالیدره به رقابتهای جهانی ترکیه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، وحید غفوریان با بیان این خبر گفت: دهمین دوره مسابقات قهرمانی بزرگسالان کوراش جهان در روزهای ۱۱ و ۱۲ آذرماه در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می شود.
وی افزود: تیم ملی کوراش مردان کشور با ترکیب دو تیم کامل شامل نمایندگان خراسان رضوی و شمالی به سرمربی گری پهلوان خسرو دلیر قهرمان ارزنده استان به این رقابتها اعزام خواهد شد.
دبیرانجمن کوراش هیات جودو،جوجیتسو و کوراش استان، ادامه داد: با رایزنی های صورت گرفته، تیم ملی الف کوراش کشور که ترکیب آن ملی پوشان خراسان رضوی تشکیل می دهند با حمایت شرکت گردشگری نمونه چالیدره طرقبه در این رقابتها حاضر می شود.
وی افزود: ترکیب تیم ملی الف کشور را کوراش کارانی از خراسان رضوی شامل علی قلی پور در وزن ۶۰ کیلو گرم، قنبرعلی قنبری در وزن ۶۶ کیلو گرم، امید تزتک در وزن ۷۳کیلو گرم، مجتبی اسکندری در وزن ۸۱ کیلو گرم، مجتبی زمانی در وزن ۹۰کیلو گرم، مجتبی نیک بین در ۱۰۰ کیلو گرم و جعفر پهلوانی در وزن به علاوه ۱۰۰ کیلو گرم تشکیل می دهند.
غفوریان با اشاره به اعزام نمایندگان ملی پوش خراسان رضوی در روز۹ آذر ماه به ترکیه از طریق فرودگاه امام خمینی تهران، اظهار کرد: این تیم زیر نظر علی معلومات مربی تیم ملی و نظارت کادر فنی تمرینات خود را در مشهد پیگیری میکند تا برای حضوری قدرتمند در قابتهای جهانی آماده شود.
وی خاطر نشان کرد: بهزاد وحدانی در وزن ۶۰ کیلو گرم، مصطفی دلیریان در وزن ۶۶ کیلو گرم، هادی قدیمی در وزن ۷۳کیلو گرم، الیاس علی اکبری در وزن ۸۱ کیلو گرم، حامد رشیدی در وزن ۹۰کیلو گرم، احمد جفاکش مقدم در ۱۰۰ کیلو گرم و سعید قاسمی در وزن به علاوه ۱۰۰ کیلو گرم نمایندگان ملی پوش خراسان شمالی هستند که تمرینات پیش از اعزام خود را در این استان زیر نظر دیگر مربیان این تیم پیگیری می کنند.ارسال دیدگاه