سرخط خبر

» آخرین خبر » اعزام تیم خراسان رضوی به مسابقات اسکیت سرعت کشوری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶

 کد خبر: 40147

اعزام تیم خراسان رضوی به مسابقات اسکیت سرعت کشوری

رئیس هیئت اسکیت خراسان رضوی گفت: مسابقات انتخابی تیم استان برای حضور در اردوی تیم ملی و همچنین اعزام تیم خراسان رضوی به رقابت‌های اسکیت سرعت کشور انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد عجم در خصوص عملکرد هیئت اسکیت خراسان رضوی در شش ماهه اول سال ۹۹ اظهار کرد: سعی کردیم ورزش در خانه را در دوران شیوع کرونا رواج دهیم. با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این زمینه، توانستیم عنوان برترین هیئت ورزشی کشور در طرح ملی ورزش در خانه و توسعه ورزش همگانی را کسب کنیم. برنامه‌های آموزشی در بخش‌های آلپاین، سرعت و همگانی توسط مربیان ضبط شد و در اختیار بازیکنان قرار گرفت. همین فیلم‌ها را به اداره کل ورزش و جوانان استان و وزارت ورزش فرستادیم و با توجه به این فعالیت‌ها توانستیم این عنوان را کسب کنیم.

وی ادامه داد: یکی از دختران اسکیت‌باز استان توانست در مسابقات مجازی فری‌استایل روسیه مقام سوم را به دست آورد. همچنین قرار بود مسابقات لیگ برتر اسکیت در بخش‌های آلپاین، سرعت و فری‌استایل در شش ماهه نخست امسال برگزار شود اما به دلیل دستور ستاد ملی کرونا این بازی‌ها لغو شد. اخیرا توانستیم مسابقات آلپاین را در فضای باز برگزار کنیم که این امر با همکاری شهرداری منطقه ۹ در کوه‌پارک مشهد صورت گرفت. ۱۰۴ نفر در این رقابت‌ها شرکت کردند.

رئیس هیات اسکیت خراسان رضوی در خصوص برنامه‌های آتی این هیات بیان کرد: به زودی مسابقات انتخابی برای حضور در اردوی تیم ملی در استان برگزار خواهد شد. همچنین اعزام تیم خراسان رضوی در بخش سرعت به مسابقات کشوری را در برنامه داریم. در بخش آموزشی هم کلاس‌های مربی‌گری در بخش بانوان در شهریورماه برگزار شد.

عجم در پاسخ به وضعیت بازگشایی باشگاه‌های اسکیت در استان توضیح داد: از نیمه تیرماه کلاس‌های آموزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در باشگاه‌ها آغاز شد. کلاس‌های آموزشی قبل از شیوع بیماری کرونا با حضور ۳۰ یا ۴۰ اسکیت‌باز برگزار می‌شد، اما در این ایام نهایتا با پنج نفر برگزار می‌شود و تمام پروتکل‌های بهداشتی در این کلاس‌ها رعایت می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه