سرخط خبر

» آخرین خبر » اعزام تیم خراسان رضوی به رقابت های رول‌بال کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۴

 کد خبر: 33258

اعزام تیم خراسان رضوی به رقابت های رول‌بال کشور

رئیس هیئت اسکیت خراسان رضوی گفت: تیم خراسان رضوی برای اولین بار در رقابت‌های رول‌بال کشوری حضور خواهدیافت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد عجم در خصوص وضعیت و برنامه‌های آتی هیئت اسکیت، اظهار کرد: علی‌رضا مهدوی چند روز پیش به همراه تیم اسکیت هاکی ایران به اسپانیا رفت و و روز سه‌شنبه 25 تیرماه هم در بخش اسکیت سرعت، علی راوری به مسابقات جهانی اسپانیا اعزام خواهدشد، همچنین جمعه هفته آینده رقابت‌های انتخابی تیم فری‌استایل استان برای اعزام به مسابقات استعدادهای برتر کشور برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: کلاس‌های تابستانی در سطح مشهد برقرار است و در مناطق و بوستان‌های مختلفی آموزش داده می‌شود. خانه اسکیت در مجموعه ورزشی سجاد هم این وظیفه را انجام می‌دهد.
رئیس هیئت اسکیت خراسان رضوی اضافه کرد: پس از اتمام مسابقات جهانی و بازگشت اسکیت‌بازان به ایران، مسابقات انتخابی تیم رول‌ بال استان جهت مسابقات لیگ برتر کشور را در پیش داریم که اولین حضور تیم استان دراین رقابت‌ها است. اولین مرحله این رقابت‌ها در اصفهان و مرحله دوم در تربت حیدریه برگزار می‌شود، همچنین اعزام تیم استان به لیگ اسکیت سرعت کشور در رده نوجوانان را هم پیش‌رو داریم.
عجم عنوان کرد: کلاس داوری اسکیت هنری و فری استایل در استان را در دستور کار قرار دادیم، همچنین از 2تا 9 شهریور ماه اعزام تیم‌‎های المپیادی به مسابقات استعدادهای برتر کشور را در پیش داریم که رقابت‌های آقایان در تهران و بانوان در مازندران برگزار خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: تا به حال هر اعزامی که داشتیم به صورت تک رشته بوده اما الان در دو رشته دو نفر اعزام داشته‌ایم. بخش‌های این رشته در حال نزدیک شدن به کسب مدال هستند. در رشته فری‌استایل قطعا در رده‌های سنی مختلف ملی پوش خواهیم داشت و امیدواریم بتوانیم مدال‌‎های خوبی در مسابقات المپیاد کشوری کسب کنیم، همچنین در سال گذشته در این مسابقات یک مدال گرفتیم و پیش‌بینی می‌کنیم بتوانیم این میزان را به سه یا چهار مدال ارتقا دهیم.
رئیس هیئت اسکیت خراسان رضوی در خصوص المپیک این رشته ورزشی خاطر نشان کرد: در المپیک 2020 توکیو فقط یک رشته از اسکیت که همان اسکیت بورد است را داریم که هنوز اعزام ایران در هاله‌ای از ابهام است. در حال حاضر دراستان فقط یک پیست ویرانی را برای اسکیت بورد داریم. امیدواریم در سطح کشور مقام دلخواه را بگیریم و بعد از آن نیم‌نگاهی به المپیک هم خواهیم داشت.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه