سرخط خبر

» آخرین خبر » اصولی: امیدوارم گام‌های موثری در فدراسیون فوتبال برداریم/ آسیب ندیدن امتیاز شهرخودرو برای ما مهم است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۷

 کد خبر: 41829

اصولی: امیدوارم گام‌های موثری در فدراسیون فوتبال برداریم/ آسیب ندیدن امتیاز شهرخودرو برای ما مهم است

نماینده هیأت‌های استانی در هیأت رئیسه جدید فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم فرآیندها و شرایطی که بر کار حاکم می‌شود به سود فوتبال ایران باشد و گام‌های موثری در این زمینه برداریم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، احسان اصولی پس از انتخاب خود به عنوان نماینده هیأت‌های استانی در هیأت رئیسه جدید فدراسیون فوتبال اظهار داشت: از تمامی افرادی که برای این پست در انتخابات فدراسیون فوتبال به من رأی دادند تشکر می‌کنم و امیدوارم فضای مطلوبی را در فدراسیون شاهد باشیم. امیدوارم فرایندها و شرایطی که بر کار حاکم می‌شود به سود فوتبال ایران باشد و گام‌های موثری در این زمینه برداریم.

وی درباره راهکار هیأت رئیسه جدید فدراسیون برای حل مشکلاتی مانند پرونده مارک ویلموتس و مسائل مربوط به داوران توضیح داد: باید در جلسه هیأت رئیسه در باره این موارد دستورکاری بگیریم تا ببینیم چه اتفاقی رخ داده است و سپس می‌توان در مورد چنین مشکلاتی اظهارنظر کرد. در جریان پرونده ویلموتس هستم اما جزئیات مربوط به این پرونده را نمی‌دانم.

نماینده هیأت‌های استانی در هیأت رئیسه جدید فدراسیون فوتبال در باره جوانگرایی این هیأت رئیسه عنوان کرد: میانگین جوانگرایی افزایش پیدا کرده و من با 42 سال سن خیلی هم جوان نیستم. در دهه‌های میانی زندگی‌ام حضور دارم اما این جوان تر شدن هیات رئیسه می‌تواند فضایی را مهیا کند. امیدوارم نگاه‌ها و فضای جدید با رویکرد متفاوتی همراه شود و اقبال‌ به استفاده از روش‌های نوین در اداره فدراسیون فوتبال مدنظر قرار بگیرد.

اصولی درباره حضور فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال گفت: در باره شهر خودرو بارها صحبت کرده و گفته‌ایم این تیم متعلق به مردم خراسان است. شرکتی به نام شهر خودرو مدتی مالکیت این باشگاه را در دست گرفت اما برای آن مشکلاتی ایجاد شد. امیدوارم این مشکلات حل شده و فرآیندی طی شود تا اصل امتیاز تیم شهر خودرو دچار مشکل نشود.

وی افزود: به عنوان رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی این موضوع را پیگیری می‌کنم و برای من مهم است که امتیاز تیم شهر خودرو دچار مشکل نشود. بحث‌های حقوقی و قانونی را هم طی خواهیم کرد. در مجموعه مدیریتی استان از باشگاه شهر خودرو حمایت می‌کنیم.

رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی افزود:‌ استاندار خراسان رضوی روز جمعه در تمرین این تیم حاضر شد و به بازیکنان و کادر فنی قوت قلب داد. تمام مجموعه استانی در پی آن هستند تیم آسیب نبیند. مشکلاتی که برای شرکت مادر شهر خودرو به وجود آمده خیلی نباید روی تیم، نتایج و سرنوشت آن تأثیرگذار باشد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه