سرخط خبر

» آخرین خبر » همه شاخه های اسکیت را در ایران فعال کردیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۴

 کد خبر: 35883

همه شاخه های اسکیت را در ایران فعال کردیم

رئیس فدراسیون اسکیت گفت: خوشبختانه اسکیت جایگاه خوبی را در کشور بدست آورده و توانستیم تمام رشته های فدراسیون جهانی را در ایران فعال کنیم، همچنین قطعا جایگاه خود را در سال های نه چندان دور بدست می‌آوریم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رضایی در مراسم تجلیل از مدال آوران دومین دوره المپیاد استعداد های برتر اسکیت کشور اظهار کرد: یکی از عواملی که باعث می‌شود خانواده ها دور هم جمع شوند، ورزش است. ما باید از این فرصت به درستی استفاده کنیم و سعی بر حفظ این کانون داشته باشیم.

وی افزود: خوشبختانه اسکیت جایگاه خوبی را در کشور بدست آورده و توانستیم تمام رشته های فدراسیون جهانی را در ایران فعال کنیم، همچنین قطعا جایگاه خود را در سال های نه چندان دور بدست می‌آوریم.

رئیس فدراسیون اسکیت بیان کرد: نوزدهمین دوره بازی های آسیایی تا حدود 3 سال آینده در چین برگزار می‌شود که اسکیت با چهار رشته فری استایل، سرعت، اسکیت برد و هنری در این رقابت ها حضور دارد.

رضایی ادامه داد: حضور ما در این رویداد مهم باعث می‌شود که مسئولین توجه ویژه ای به این رشته داشته باشند.

وی تصریح کرد: طی جلسه ای که با فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی داشتیم بنا شد، حمایت ویژه ای در جهت رسیدن رشته اسکیت به جایگاه واقعی خودش انجام شود.

رئیس فدراسیون اسکیت تصریح کرد: سال 97، سال طلایی برای اسکیت کشور بود. ما برای نخستین بار مدال طلای آسیا را در رشته اسکیت هاکی بدست آوردیم، همچنین در رشته سرعت مقام نخست را کسب کردیم و کشور کره را در داخل کره شکست دادیم.

رضایی اضافه کرد: در سال 96 نیز در رشته فری استایل، طلای جهان را کسب کردیم و این ها در صورتی است که 14 سال از عمر این فدراسیون گذشته است.وی در پایان گفت: این افتخار آفرینی ها نشان دهنده این است که استعداد های زیادی در رشته اسکیت در ایران وجود دارد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه