سرخط خبر

» آخرین خبر » استفاده از ظرفیت خیران ضرورت توسعه ورزش خراسان رضوی است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۲

 کد خبر: 40102

استفاده از ظرفیت خیران ضرورت توسعه ورزش خراسان رضوی است

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی استفاده از ظرفیت خیران را ضرورت توسعه کمی و کیفی و رفع کمبودهای ورزش این استان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در جریان بازدید از تجهیزات ورزشی مناطق شهری و روستایی بجستان اظهار کرد: بهره گیری از ظرفیت خیران برای توسعه و رفع کمبودها و بهسازی اماکن ورزشی مهمترین رویکرد اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی است و در این زمینه اقدامات خوبی در بجستان انجام شده است.

وی ادامه داد: روحیه همدلی خوبی بین مسوولان دستگاههای اجرایی بجستان برای رفع مسائل و مشکلات ورزش این شهرستان و ارتقای جایگاه واقعی آن وجود دارد و این مساله مایه امیدواری و نوید بخش توسعه در ورزش این بجستان است.

مدیر کل ورزش خراسان رضوی از اختصاص ۹ میلیارد ریال اعتبار برای تعویض چمن استادیوم فوتبال بجستان و جایگزینی چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی در آن خبر داد و گفت: با توجه به کمبود و مشکلات تامین آب و نگهداری چمن موجود، تعویض این چمن در دستور کار قرار گرفت و با بهره برداری از آن امکان استفاده بیشتر فوتبالیستهای بجستانی از این استادیوم فراهم می شود.

فتاحی با اشاره به بازدید از زمین فوتبال شهر یونسی از اختصاص چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هم برای تکمیل زیرساخت چمن مصنوعی فوتبال این شهر خبر داد.

او ادامه داد: پیگیریهایی نیز با همکاری مسوولان ذیربط و از جمله نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی برای تخصیص اعتبار تکمیل سالنها و زیرساخت‌های ورزشی روستاهای فخرآباد، مرندیز، سردق و قاسم آباد از محل اعتبارات ملی در دست انجام است.

مدیر کل ورزش وجوانان خراسان رضوی گفت: بجستان از قابلیتهای خوبی در ورزش بانوان و مردان برخوردار است و فضاهای ورزشی آن از نظر کمی و کیفی در وضعیت مطلوبی قرار دارد و با تکمیل طرحهای در دست اجرا سرانه فضاهای ورزشی این شهرستان افزایش می‌یابد.

بازدید از زیرساختهای ورزشی و چمنهای مصنوعی در حال احداث شهر بجستان و روستاهای مرندیز، سردق، فخرآباد و  قاسم‌آباد و شرکت در جلسه شورای ورزش همگانی بجستان مهمترین برنامه های سفر یک روزه مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به این شهرستان بود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه