سرخط خبر

» آخرین خبر » استعدادیابی تنیس خراسان رضوی هر هفته برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۲

 کد خبر: 43339

استعدادیابی تنیس خراسان رضوی هر هفته برگزار می‌شود

دبیر هیات تنیس خراسان رضوی گفت: استعدادیابی هیات تنیس حدود ۶ ماه است که در حال برگزاری است و افراد برگزیده زیر نظر مربیان برتر استان تمرین می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرخ اطمینان در خصوص آخرین دور از مسابقات تنیس آدینه، اظهار کرد: در این مسابقات که در زمین مجموعه ورزشی سجاد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، ۱۳ شرکت‌کننده خانم و ۴۱ تنیسور مرد حضور داشتند که در نهایت در بخش آقایان، مهدی رحمانی مقام اول، مصطفی حسینی مقام دوم و حمید مردان و نویدرضا روشن به صورت مشترک مقام سوم را به دست آوردند.

وی افزود: این مسابقات بدون تماشاگر در یک ست برگزار شد و با توجه به اینکه ورزش تنیس در مشاغل گروه یک قرار گرفته، تعطیلی در این حوزه اعمال نشده و این مسابقات بدون هیچ مشکلی برگزار شد. این رقابت‌ها تقریبا هر جمعه برگزار می‌شود.

دبیر هیات تنیس خراسان رضوی در خصوص ضرر مالی ناشی از کرونا که به هیات وارد شده، بیان کرد: یک ماه است که ورزش تنیس در زمره مشاغل گروه یک قرار گرفته  و در وضعیت قرمز کرونا هم تعطیل نمی‌شود. این اتفاق تا حدی به ما کمک کرده و ضرر مالی کمتری نسبت به سال گذشته متحمل شدیم. بدون شک استرس و ترس از حضور در اماکن ورزشی و ابتلا به کرونا در خانواده‌ها وجود دارد، اما نسبت به سال گذشته اقبال بیشتری برای حضور در کلاس‌ها وجود دارد.

اطمینان خاطر نشان کرد: کلاس‌های هیات همه روزه برگزار می‌شود و تعداد شرکت‌کنندگان در هر کلاس هم حدودا سه الی چهار نفر است. شهریه کلاس‌ها افزایشی نداشته است. در خصوص دوره‌های دانش‌افزایی نیز یک دوره کلاس داوری درجه ۳ در شهر رشت برگزار شده و محل دوره بعدی هم هنوز اعلام نشده است.

وی در خصوص برنامه استعدادیابی هیات تنیس استان، تشریح کرد: استعدادیابی هیات تنیس استان، شنبه‌ها از ساعت ۹ الی ۱۲ ظهر انجام می‌شود. این برنامه حدود ۶ ماه است که در حال برگزاری است و افراد برگزیده زیر نظر مربیان برتر استان تمرینات تکمیلی را انجام می‌دهند.

دبیر هیات تنیس خراسان رضوی اضافه کرد: اگر شرایط کرونا اجازه بدهد، قرار است مسابقات کشوری در ماه‌های آتی برگزار شود و سیاوش شیردل نماینده استان در تیم ملی در این رقابت‌ها شرکت خواهدکرد.

اطمینان در خصوص وضعیت هیات‌های تنیس در سطح استان عنوان کرد: هیات‌های ورزشی تنیس در سطح استان شرایط مطلوبی دارند. نیشابور، سبزوار و تربت حیدریه جزو هیات‌های فعال و خوب هستند و همچنین قرار است در قوچان، گلبهار و فریمان هم هیات تنیس آغاز به کار کند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه