سرخط خبر

» اداره کل ورزش و جوانان » استخرکوثرمشهد،میزبان ناجیان غریق شهرستانهای محروم استان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۸:۱۰

 کد خبر: 6039

استخرکوثرمشهد،میزبان ناجیان غریق شهرستانهای محروم استان

رییس هیات نجات غریق و غواصی استان با اشاره به ضرورت توسعه نجات غریق در استان و کمبود ناجی درشهرستانهای مرزی ومحروم وپراکندگی ناعادلانه امکانات عنوان کرد: برای دومین سال آزمون نجات غریق ویژه شهرستانهای محروم استان در مشهد برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، این آزمون […]

Print Friendly, PDF & Email

رییس هیات نجات غریق و غواصی استان با اشاره به ضرورت توسعه نجات غریق در استان و کمبود ناجی درشهرستانهای مرزی ومحروم وپراکندگی ناعادلانه امکانات عنوان کرد: برای دومین سال آزمون نجات غریق ویژه شهرستانهای محروم استان در مشهد برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، این آزمون در دو بخش بانوان و آقایان باحضور100ناجی غریق دربهمن ماه سالجاری در استخر کوثر مشهد برگزار و نفرات برتر پس از کسب رکورد بهتر و اجرای صحیح انتخاب می شوند.
احمد کیفی خاطر نشان کرد : شرکت کنندگان در دوره ، پس از گذراندن 3 مرحله ی آزمون ورودی ، آموزش دروس عملی – تئوری و آزمون نهایی بادریافت گواهینامه درجه 2 نجات غریق پس از یک ماه به شهرستانهای خود بازمی گردند .
رییس هیات نجات غریق و غواصی خراسان رضوی همچنین از برگزاری دوره های آمادگی و توجیهی ناجیان مرد و زن استان در سال 96 ، از ابتدای دی ماه سالجاری خبر داد و یادآور شد : این دوره در اردیبهشت ماه سال آینده به پایان می رسد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه