سرخط خبر

» آخرین خبر » استادیوم ۱۵ هزار نفری سبزوار با دستور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۱

 کد خبر: 39776

استادیوم ۱۵ هزار نفری سبزوار با دستور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید

رئیس جمهور در مراسمی به صورت ویدئو کنفرانس استادیوم ۱۵ هزار نفری سبزوار را به بهره برداری رساند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،  آیین بهره‌برداری از پروژه استادیوم ۱۵ هزار نفری سبزوار صبح امروز با حضور حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.
در این مراسم علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان،فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سرپرست فرمانداری سبزوار، امام جمعه، نمایندگان مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان شهرستانی حضور داشتند.
معاون وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از این استادیوم با اشاره به تاثیر پروژه استادیوم ۱۵ هزار نفری سربداران در ورزش قهرمانی، گفت: امروز توانستیم پروژه استادیوم ۱۵ هزار نفری سبزوار را افتتاح کنیم و فرصت جدیدی برای ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش فوتبال و دومیدانی ایجاد شده است.
مهدی علی‌نژاد افزود: به واسطه زمین استانداردی که ساخته شده و پیست تارتان مناسبی برای استادیوم انتخاب شده بنابراین با فرصت ایجاد شده استعدادهای جدیدی از شهرستان سبزوار در حوزه‌های ملی و بین المللی می‌توانند بدرخشند.
وی ادامه داد: در ورزش قهرمانی و همگانی زیرساخت‌ها موضوع اساسی است و اگر زیرساخت‌ها فراهم نباشد نمی‌توان انتظار افتخارآفرینی درحوزه ورزش همگانی داشته باشیم.
معاون توسعه ورزش قهرمانی حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سایت استادیوم ۱۵ هزار نفری سبزوار مجموعه بزرگ به مساحت ۲۱ هکتار است که با کمک بخش خصوصی بتوانیم بحث کشتی با چوخه، اسب سواری و اتومبیلرانی را داشته باشیم، تصریح کرد: در پروژه نواقصی هم وجود دارد که در ماه‌های آینده برطرف می‌شود که ورزشکاران هر رشته‌ای مورد علاقه را انجام دهند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه