سرخط خبر

» آخرین خبر » اسامی داوران مشهدی‌ها در لیگ برتر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۶:۱۸

 کد خبر: 16197

اسامی داوران مشهدی‌ها در لیگ برتر

اسامی تیم قضاوت‌ دیدار تیم‌های مشهدی در لیگ برتر اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و به نقل از ایسنا، اسامی داوران دیدارهای سیاه‌جامگان و پدیده در هفته چهاردهم لیگ‌برتر اعلام شد. رضا کرمانشاهی قضاوت دیدار سیاه‌جامگان و سایپا را در تهران برعهده خواهدداشت. همچنین تورج عیوض‌محمدی، ایوب […]

اسامی تیم قضاوت‌ دیدار تیم‌های مشهدی در لیگ برتر اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و به نقل از ایسنا، اسامی داوران دیدارهای سیاه‌جامگان و پدیده در هفته چهاردهم لیگ‌برتر اعلام شد.
رضا کرمانشاهی قضاوت دیدار سیاه‌جامگان و سایپا را در تهران برعهده خواهدداشت. همچنین تورج عیوض‌محمدی، ایوب غلامزاده و کمیل غلامی وی را در امر قضاوت یاری خواهندنمود. علیرضا کهوری نیز ناظر داوری این دیدار است.
سیاه‌جامگان پس از تساوی مقابل استقلال تهران در ورزشگاه ثامن با۸ امتیاز در قعر جدول ایستاده‌است و سایپا نیز با برد هفته گذشته مقابل نفت تهران با ۱۷ امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول قرار گرفت. این دیدار شنبه از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه پاس قوامین برگزار خواهدشد.
رضا مهدوی نیز دیدار دو تیم پدیده و نفت تهران را در ورزشگاه ثامن مشهد سوت خواهدزد. امیررضا آشورماهانی، علی بای و احد سلطانی وی را در امر قضاوت یاری خواهندنمود. همچنین حاتم بک‌پور وظیفه نظارت بر کار داوران را برعهده خواهدداشت.
پدیده با تساوی هفته گذشته مقابل پرسپولیس ۱۸ امتیازی شد و در جایگاه پنجم جدول جای گرفت و نفت تهران با ۱۲ امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول قرار دارد.


ارسال دیدگاه