سرخط خبر

» آخرین خبر » از مشارکت تشکل‌های غیردولتی و خیرین در ستاد مبارزه با مواد مخدراستقبال می‌کنیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۸

 کد خبر: 39134

از مشارکت تشکل‌های غیردولتی و خیرین در ستاد مبارزه با مواد مخدراستقبال می‌کنیم

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر خراسان رضوی گفت:از کارگروه تخصصی فعالیت سمن‌ها در حوزه پیشگیری از اعتیاد حمایت می‌کنیم و از مشارکت تمام تشکل‌های غیردولتی و خیرین استقبال می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر خراسان رضوی مطرح کرد: هدف کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی در حوزه مبارزه با چهار محور اصلی است که یک محور به صورت تخصصی در حوزه نیروهای نظامی و امنیتی است، بیان کرد: مردم در زمینه درمان، پیشگیری و صیانت می‌توانند مداخله و به سیاست‌های  ابلاغی تعریف شده کمک کنند.

محمدحسین صالحی با بیان اینکه خوشبختانه در خراسان رضوی این حرکت در سال‌های گذشته شروع شده و در یک سال اخیر شتاب خوبی گرفته، اظهار کرد: استاندار و معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استانداری، تاکید داشتند تا ما از حداکثر توان و ظرفیت تشکل‌های غیردولتی در استان استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از مکان‌هایی که بسیار می‌تواند به ما کمک کند مجمع جوانان استان است، چرا که جامعه هدف ما جامعه جوانان است، ادامه داد: تفاهم‌نامه‌ای که امروز میان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و مجمع جوانان استان منعقد خواهد شد می‌تواند شوری در کشور باشد که کار الگویی و پایه را ترویج دهد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر خراسان رضوی افزود: این طرح تا کنون در جایی از کشور اجرا نشده که یک کارگروه تخصصی فعالیت سمن‌ها را در حوزه پیشگیری از اعتیاد، صیانت و درمان انسجام بخشی کند و ما قصد حمایت جدی از این حوزه را داشته و از مشارکت تمام تشکل‌های غیردولتی و خیرین استقبال می‌کنیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه