سرخط خبر

» ورزش همگانی » اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی پیشتاز حمایت از جوانان است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۶:۰۳

 کد خبر: 134

اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی پیشتاز حمایت از جوانان است

معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: این اداره کل در حوزه حمایت از جوانان در سطح استان پیشتاز است. جعفر قدیری در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در حاشیه برگزاری همایش جوانان امت محمدی اظهار کرد: باید تمامی مجموعه‌های مختلف استان […]

معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: این اداره کل در حوزه حمایت از جوانان در سطح استان پیشتاز است.

جعفر قدیری در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در حاشیه برگزاری همایش جوانان امت محمدی اظهار کرد: باید تمامی مجموعه‌های مختلف استان به دنبال بهانه‌ای باشند تا زمینه حضور جوانان بیش از گذشته فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه این همایش در برخی از شهرستان‌های خراسان رضوی نیز برگزار شد، ادامه داد: همایش جوانان امت محمدی نیز با همین هدف از طرف اداره ورزش و جوانان مشهد با دعوت از جوانان سطح شهر مشهد برگزار شد.

معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان این استان پیشتاز حمایت از فعالیت‌های حوزه جوانان است و تا کنون برنامه‌های بسیار متنوعی را در این حوزه برگزار کرده است.

قدیری به برنامه‌های این اداره کل تا پایان سال در حوزه جوانان اشاره کرد و گفت: در دهه مبارک فجر نیز برنامه‌ای ویژه جوانان استان خراسان رضوی با محوریت گرامیداشت این ایام برگزار می‌شودارسال دیدگاه