سرخط خبر

» آخرین خبر » اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به خوبی برای تکریم پیشکسوتان فعالیت کرده است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۵:۲۷

 کد خبر: 13861

اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به خوبی برای تکریم پیشکسوتان فعالیت کرده است

معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان گفت: روح ورزش احترام به پیشکسوت است و اداره کل ورزش و جوانان سنت خوبی را برای احترام به پیشکوتان آغاز کرده است. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، عبدالحمید احمدی در مراسم رونمایی از پلاک افتخار طیبه و حسن حاجبی پیشکسوتان ورزش مشهد […]

معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان گفت: روح ورزش احترام به پیشکسوت است و اداره کل ورزش و جوانان سنت خوبی را برای احترام به پیشکوتان آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، عبدالحمید احمدی در مراسم رونمایی از پلاک افتخار طیبه و حسن حاجبی پیشکسوتان ورزش مشهد اظهار کرد: باید از همکاران عزیزم در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و دوستانم در تربیت بدنی شهرداری مشهد برای این اقدام پسندیده تشکر کنم.
وی افزود: چنین فعالیت هایی کمک میکند به گسترش اخلاق و ارزش های اخلاقی ورزش زیرا ورزش درس اخلاق و تواضع است و به ما یاد می دهد سالم زندگی کنیم.
احمدی خاطرنشان کرد: چقدر خوب است که چنین رسمی در خراسان رضوی بنا نهاده شده و در حضور پیشکسوتان مدیران و جوانان به احترام پیشکسوتان زحمت های آنان را ارج می نهند.

معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: نباید فراموش کنیم که ورزش درس اخلاق است و احترام به پیشکسوت یک ضرورت غیر قابل انکار در ورزش است امیدوارم سنت هایی مانند همین نصب پلاک ادامه دار باشد و این سنت به صورت کشوی اجرا شود.ارسال دیدگاه