سرخط خبر

» آخرین خبر » اداره کل ورزش و جوانان، نگاه حمایتی به همگانی کردن ورزش دارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۴

 کد خبر: 19940

اداره کل ورزش و جوانان، نگاه حمایتی به همگانی کردن ورزش دارد

رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی گفت: فدراسیون بر همگانی کردن کوه‌نوردی تاکید دارد و خوشبختانه کوروش صبوریان نگاه حمایتی به این موضوع دارد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، احمد زحمتکش در مجمع سالیانه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی اظهار کرد: هیئت کوهنوردی و صعود […]

رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی گفت: فدراسیون بر همگانی کردن کوه‌نوردی تاکید دارد و خوشبختانه کوروش صبوریان نگاه حمایتی به این موضوع دارد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، احمد زحمتکش در مجمع سالیانه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی اظهار کرد: هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی تا سال گذشته زیرمجموعه معاونت همگانی بود و در ابلاغیه جدید زیر مجموعه معاونت قهرمانی قرار گرفتند امیدوارم این موضوع به پیشرفت این رشته کمک کند.

وی افزود: خراسان در بخش همگانی، قهرمانی و صعود حرفه ای جزو استان‌های پیشتاز در کشور است همین موضوع سبب شد تا سال ۹۵رتبه نخست را بین استان‌های کشور کسب کنیم.

رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان تصریح کرد: امسال توانستیم۱۱مدال طلا، ۱۲ نقره و ۷برنز در کشور، ۱طلا، ۶نقره،۱۲ برنز در آسیا، ۱طلا و ۴نقره در جهان کسب کنیم.

زحمتکش عنوان کرد: طی حکمی حجت الاسلام سید جلال حسینی مشاور عالی و مسئول بخش فرهنگی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی منصوب شد.

وی عنوان کرد: امسال نسبت به سال گذشته منابع مالی بیشتری از جانب اداره کل ورزش و جوانان استان دریافت کردیم و همینطور فدراسیون برای توسعه همگانی توصیه کرده بود که کوروش صبوریان نگاه مثبت و حمایتی به این موضوع دارد.

رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعود های ورزشی استان خاطرنشان کرد: بزرگترین دغدغه ما قهرمانان سنگ‌نوردی هستند که سالن اختصاصی ندارند و اگر به همین صورت پیش رویم، فدراسیون پوشش هزینه‌ای و دیواره‌ای که به استان خراسان اختصاص دارد را صرف جای دیگری می کند، در جلسه که با مدیر کل ورزش و جوانان استان داشتیم قبل از این که ما مطرح کنیم راجع به این مسئله صحبت کردند و به دنبال جذب بودجه برای احداث سالن تخصصی سنگنوردی هستند.ارسال دیدگاه