سرخط خبر

» آخرین خبر » اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی تعامل خوبی با فدراسیون کارگری دارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۱

 کد خبر: 29152

اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی تعامل خوبی با فدراسیون کارگری دارد

نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری گفت: باتوجه به اینکه ما ردیف بودجه نداریم باتعامل و همکاری ادارات کل ورزش و جوانان توانستیم برنامه های خوبی را اجرا کنیم خراسان رضوی نیز تعامل خوبی با فدراسیون داشته است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، بیژن شفیع خراسانی در مجمع انتخاب رئیس هیئت ورزش کارگری خراسان رضوی گفت: در استان ها مجامع انتخاب رئیس هیئت را برگزار می کنبم وبرخی اعضا بعد از گذشت مدتی از شرایط هیئت خود گلایه‌ دارند در این وضعیت مقصر اصلی اعضای مجمع هستند چرا که وظیفه آنها این است که هر ساله وضعیت هیئت را بررسی و ایرادات را در مجمع سالیانه بیان کنند.

نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری با اشاره به ورزشکاران بزرگ کارگر تصریح کرد: ورزش کارگری افراد شاخصی همچون پهلوان تختی را به جامعه ورزشی معرفی کرد بعضی باشگاه ها فعالیت خوبی در قهرمان پروری داشتند اما درحال حاضر برخی ها فقط نام باشگاه را یدک می کشد.

وی بابیان اینکه بیش از دودهه است که فدراسیون جهانی ورزش کارگری فعالیت رسمی دارد عنوان کرد: ما تا پیش از سال 91 نمی توانستیم عضو این فدراسیون باشیم بعد از آن با رفع برخی مشکلات تشکیل فدراسیون دادیم و اولین اعزام را به مسابقات ایتالیا داشتیم، همچنین در نخستین المپیاد کشوری با۲هزار کارگر شاهد رقابت خوبی بودیم.

خراسانی خاطرنشان کرد: فدراسیون جهانی ورزشکاران را در سطح آماتور قبول دارد و اگر کسی به صورت آزاد دارای رنکینگ جهانی باشد اجازه شرکت در مسابقات قهرمانی کارگران را نخواهد داشت، تاکنون دوبار به مسابقات جهانی اعزام داشتیم در این میان ۸۰ ورزشکار ما حاضر به رقابت با نمایندگان رژیم صهیونیستی نشدند.

نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری ادامه داد: ورزشکاران ما بنا به اعتقاد شخصی که داشتند حاضر به این کار نشدند این حرکت ارزشمند آنها قابل ستایش است.

وی با تأکید براین مطلب که در تمام مدت فعالیت فدراسیون ردیف بودجه نداشتیم، بیان کرد: با تعامل ادارت کل ورزش وجوانان استان‌ها توانستیم در این مدت فعالیت های خود را انجام دهیم متأسفانه هنوز آنطور که باید نگاه کاملی به ورزش کارگری نیست که بخشی از آن مربوط به شرایط اقتصادی حاکم برکشور است.

خراسانی افزود: باید این دیدگاه در اجتماع ایجاد شود که اگر نیروی کار سالمی داشته باشیم می‌توانیم رشد خوبی را بدست آوریم،از نیمه دوم امسال شرایط عضویت را برای ورزشکاران فراهم کردیم برای این کار نیز مزایایی درنظر گرفته شده یکی از آن مزایا استفاده از امکان ورزشی است همچنین بخشی از حق عضویت ها به هیئت استان بازمیگردد و باتوجه به جمعیت کارگری کشور می توانیم امکانات خوبی را از این طریق فراهم کنیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه