سرخط خبر

» آخرین خبر » اداره کل ورزش جوانان پیگیر روند درمان جعفر پهلوانی است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۸

 کد خبر: 41182

اداره کل ورزش جوانان پیگیر روند درمان جعفر پهلوانی است

سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: تا زمانی که جعفر پهلوانی به میادین ورزشی باز گردد روند درمان اون تحت نظر اداره کل ورزش وجوانان استان قرار خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، جعفر پهلوانی کوراش‌کار خراسانی چندی است دچار مصدومیت شده و به همین واسطه از ورزش فاصله گرفته است، جبار قوچان‌نژاد در خصوص آخرین وضعیت این ورزشکار اظهار کرد: برای اطلاع از وضعیت جعفر پهلوانی با او جلسه‌ای را حضوری برگزار کردیم و ضمن تقدیر و تشکر از او بابت افتخاراتی که برای استان و کشور کسب کرده دلجویی کردیم.
سرپرست معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: با دستور مدیر کل ورزش و جوانان استان جلسه‌ای را با رئیس هیئت پزشکی ورزشی داشتیم که قرار براین شد پزشکی که مورد قبول اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، هیئت پزشکی ورزشی و جعفر پهلوانی باشد و این قهرمان را دوباره به میادین بازگرداند معرفی شود.

وی با بیان اینکه جعفر پهلوانی از روند پیگیری درمانش رضایت دارد، عنوان کرد: تا عمل وی و بازگرداندن این ورزشکار روند درمان او تحت نظارت اداره کل ورزش و جوانان قرار دارد و هزینه‌های مربوط به عمل و بهبودی را از طریق هیئت پزشکی ورزشی دنبال می‌کنیم تا این ورزشکار دچار مشکل نشود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه