سرخط خبر

» آخرین خبر » اختصاص 12میلیار ریال اعتبار به بازسازی اماکن ورزشی حاشیه شهر مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۰

 کد خبر: 30803

اختصاص 12میلیار ریال اعتبار به بازسازی اماکن ورزشی حاشیه شهر مشهد

مدیر کل ورزش وجوانان خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال 98 ساخت زمین های چمن که تفاهم نامه آن را با استانداری انعقاد کردیم را شروع می کنیم در حاشیه شهر 8 پهنه وجود دارد که در هر پهنه یک زمین چمن اختصاص می یابد. همچنین برای تعمیرات اماکن ورزشی حاشیه شهر12میلیارد ریال اعتبار اختصاص دادیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در آیین تجلیل از سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان که باحضور مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد، ضمن تبریک سالروز تاسیس کمیته امداد گفت: من معتقدم اگر نگاهی به تاریخچه انقلاب اسلامی بی اندازیم می توانیم درس‌های بزرگی را بگیریم، در زمان انقلاب و بازسازی جنگ جوانان همیشه حضوری پررنگ  داشتند.

مدیر کل ورزش وجوانان خراسان رضوی با اشاره به تصمیم بزرگ امام خمینی (ره) برای تشکیل کمیته امداد تصریح کرد: شاید آن زمان کسی به این فکر نمی‌کرد نهالی که امام با دستان خود کاشتتند درخت تنوبندی شود که تعداد زیادی را زیر سایه خود جای دهد.

وی ادامه داد: هر تصمیمی که گرفته می‌شود اگر با خرد و براساس تعقل صورت بگیرد چنین نقشی را ایفا می کند، کاری که در سازمان های مردم نهاد انجام می دهید نیز می تواند مانند چشمه ای باشد که دیگران از خدمات آن بهره مند شوند هیچگاه خودتان را دست کم نگیرید.

فتاحی از نقش موثر جوانان در نظام اسلامی گفت و افزود: در مقاطع مختلف نظام اسلامی وقتی وارد می شویم به نقش پررنگ جوانان روبه رو می شویم گروهی از جوانان با کمترین تجربه کارهای بزرگی را انجام دادند اگر داستان پل خرمشهر را مرور کنید به این نکته پی خواهید برد، شما نیز از جنس همان جوانان هستید.

وی با اشاره به انحرافات اجتماعی در جامعه تصریح کرد: درجامعه امروز ما بسیاری از جوانان کشورمان وارد انحرافات اجتماعی شدند که سبب ایجاد مشکلات فراوانی برای خود و جامعه شده اند، ما معتقدیم هرچه قدر سازمان های مردم نهاد افزایش یابد اسیب های اجتماعی نیز کاهش می یابد و خود باوری جوانان افزایش می یابد آینده متعلق به جوانان فعال است.

مدیر کل ورزش وجوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: حاشیه شهر مشهد جمعیت زیادی را دارد و از بین همان مردم استعدادهایی زیادی وجود دارد که نمی توانند به دلیل کمبود امکانات بروز کنند برنامه های زیادی برای این مناطق داریم اما نمی توانیم همه را حل کنیم، 20 نقطه حاشیه شهر شناسایی و تاکنون 10 منطقه را تجهیز کامل ورزشی تحت خانه ورزشی کردیم امیدوارم تا پایان فروردین 10 منطقه دیگر نیز تجهیز کنیم.

فتاحی عنوان کرد: نگاه ما محرومیت‌زدایی  در تمامی شهرستان‌ ها است،  از ابتدای سال 98 ساخت زمین های چمن که تفاهم نامه آن را با استانداری انعقاد کردیم را شروع می کنیم در حاشیه شهر 8 پهنه وجود دارد که در هر پهنه یک زمین چمن اختصاص می یابد. همچنین برای تعمیرات اماکن ورزشی حاشیه شهر12میلیارد ریال اعتبار اختصاص دادیم.

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه