سرخط خبر

» آخرین خبر » اختصاص بودجه یک ونیم میلیارد تومانی برای مجموعه ورزشی گلشهر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۵:۰۶

 کد خبر: 35688

اختصاص بودجه یک ونیم میلیارد تومانی برای مجموعه ورزشی گلشهر

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات متوازن برای مجموعه ورزشی گلشهر تخصیص پیدا خواهد کرد تا هم سالن ورزشی و هم نور مجموعه و استادیوم تکمیل شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در حاشیه بازدید از اماکن ورزشی حاشیه شهر اظهار کرد: امروز در بازدید از اماکن ورزشی حاشیه شهر، از مجموعه ورزشی قدس بازدید کردیم. این مجموعه نیاز به بهسازی برای دارد.
وی ادامه داد: در سال جاری بحث بهسازی مجموعه ورزشی قدس و چمن مصنوعی آن اجرا خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: از مجموعه ورزشی گلشهر نیز بازدید کردیم که با مساعدت فرماندار مشهد مقرر شد که این مجموعه به عنوان یکی از نیاز های اساسی حاشیه شهر، به صورت کامل بهسازی و تکمیل شود.
فتاحی اضافه کرد: مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات متوازن برای این موضوع تخصیص پیدا خواهد کرد تا هم سالن ورزشی و هم نور مجموعه و استادیوم تکمیل شود.
وی بیان کرد: بزودی کار مجموعه ورزشی گلشهر را شروع می‌کنیم که تکمیل این مجموعه یکی از خدمات دولت برای مردم حاشیه شهر را رقم خواهد زد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: با تکمیل این مجموعه های ورزشی و احداث چمن مصنوعی های حاشیه شهر، بخشی از اقدامات اساسی اداره کل ورزش و جوانان استان در راستای خدمات رسانی به مردم حاشیه شهر مشهد، اجرا خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه