سرخط خبر

» آخرین خبر » احساس ما در زمان برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی جاده ولایت قابل توصیف نیست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۹:۰۶

 کد خبر: 13896

احساس ما در زمان برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی جاده ولایت قابل توصیف نیست

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: نمی‌توانم توصیف کنم که لحضات برگزاری جشنواره جاده ولایت چه شور و نشاطی در خودم و همکارانم وجود دارد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان در مراسم تجلیل از دوندگان جاده ولایت که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان […]

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: نمی‌توانم توصیف کنم که لحضات برگزاری جشنواره جاده ولایت چه شور و نشاطی در خودم و همکارانم وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان در مراسم تجلیل از دوندگان جاده ولایت که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد اظهار کرد: جاده ولایت و مقدمات برگزاری آن را نمی‌توانم توصیف کنم چگونه انجام می‌شود همه اقدامات و برنامه ریزی‌ها حاصل عشق و ارادت به امام رضا (ع) است و اقدامات امروز با لطف این حضرت جلو می‌رود.

وی افزود: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که این جشنواره به خوبی برگزار شود و در این راه تلاش می‌کنیم که از تمامی ظزفیت‌ها استفاده کنیم.

صبوریان تاکید کرد: استان‌های در طول مسیر امسال به خوبی با ما همکاری کردند و لحظات خوبی در طول مسیر ثبت شد، واقعا قابل وصف نیس شور و احساس مردم در طول مسیر زمانی که با این کاروان رو به رو می‌شوند و پرچم سبز امام رضا (ع) را در آغوش می‌گیرند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد: دوندگان جاده ولایت با جان و دل در این مسیر گام بر می‌دارند و به خوبی پیام معنویت و مهربانی امام رضا (ع) را به مردم منتقل می‌کنند، اصل ورزش هم همین است یعنی ما می‌خواهیم از این طریق ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی جامعه را به نسل‌های جدید منتقل کنیم.ارسال دیدگاه