سرخط خبر

» آخرین خبر » احداث 5 زمین چمن مصنوعی در روستاهای کلات

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۰

 کد خبر: 38543

احداث 5 زمین چمن مصنوعی در روستاهای کلات

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از احداث پنج زمین چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان کلات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به منظور بررسی مسائل و مشکلات ورزشی و پیگیری تکمیل و بهره برداری از اماکن ورزشی و پروژه‌های در حال احداث، یکشنبه 1 تیر ماه به کلات سفر کرد.

فتاحی ضمن اظهار خرسندی از حضور در این شهرستان، ابراز امیدواری کرد که به زودی پروژه‌های در حال احداث این شهرستان تکمیل و در آینده‌ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید و چند طرح زمین چمن مصنوعی نیز در این شهرستان به اجرا در خواهد آمد.

وی عنوان کرد: در سال جاری 5زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف شهرستان و روستاها از محل اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان به صورت مشارکتی در روستاهای کالو، لایین نو، شهر زو (بخش زاوین)، قلعه نو و ایده لیک در صورت تخصیص اعتبار احداث نموده و تحویل مردم ورزش دوست این منطقه خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: با پیگیری‌های انجام شده از طریق نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان، استادیوم ورزشی آسیب دیده از سیل سال 1398این شهرستان با معرفی پیمانکار از محل اعتبارات ستاد بحران به مبلغ 5 میلیارد ریال به صورت اوراق خزانه بازسازی شده و به بهره برداری خواهد رسید.

حسن پور افشار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلات نیز ضمن قدردانی از حضور مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، گزارشی از وضعیت ورزش این شهرستان را ارائه نموده و موارد مورد نیاز ورزش شهرستان را به استحضار رساند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی،ملکی رییس گروه نظارت فنی براماکن ورزش و سعیدی مسئول امور شهرستان‌های اداره کل ورزش و جوانان در ادامه این سفر با بازدید از روند در حال ساخت سالن ورزشی روستای آبگرم لوازم خریداری شده سقف آن جهت نصب تحویل دهیاری و شورای روستای آبگرم کردند، همچنین مجموعه ورزشی درحال ساخت روستای چنار (زمین چمن مصنوعی، سالن کشتی) را بازدید نموده و با حضور در روستای لایین نو با دهیار و رئیس شورای لایین گفت‌وگو کردند وجهت تعویض کف پوش سالن ورزشی روستای لایین تا پایان سال قول مساعد دادند.

در این سفر همچنین لشکری معاونت عمرانی فرماندار شهرستان کلات، عربزاده بخشدار بخش زاوین، غفران بخشدار بخش مرکزی، جواد حیدری رئیس هیئت ورزش های روستایی کلات و مشاور فرماندار در امور جوانان، قربانی نماینده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ناحیه کلات، حجه الإسلام حاج آقا اکبری روحانی مستقر در روستای آبگرم، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی را همراهی می‌کردند.
لازم به ذکر است که در این بازدید با اهداء تابلو و تمبر یادبود مسابقات کشتی چوخه خراسان بزرگ از زحمات بی شائبه مدیر کل محترم در برگزاری مسابقات تقدیر شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه