سرخط خبر

» آخرین خبر » احتمال حضور وزیر ورزش و جوانان هفته آینده در مشهد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۰:۵۱

 کد خبر: 43543

احتمال حضور وزیر ورزش و جوانان هفته آینده در مشهد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: در جلسه حضوری که با سجادی وزیر ورزش و جوانان داشتیم مقرر شد در صورت فراهم شدن شرایط هفته آینده به مشهد سفر کنند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در خصوص دیدارش با وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: امروز در وزارت با آقای سجادی جلسه بسیار خوبی داشتم و در رابطه با عملکرد اداره کل و برنامه‌هایی که داریم در حوزه عمرانی و حوزه ورزش قهرمانی و همگانی توضیحات مفصلی را ارائه کردم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با بیان اینکه از وزیر ورزش و جوانان دعوت به عمل آوردیم بیان کرد: قرار بر این شد در اولین فرصت که شاید هفته آینده باشد وزیر تشریف بیاورند در استان خراسان رضوی و دیداری با مجمع نمایندگان و استاندار داشته باشد و از نزدیک برخی پروژه های ورزشی استان را بازدید کنند و دیداری هم با جامعه ورزش و حوزه جوانان داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: آقای سجادی خیلی ابراز لطف کردند نسبت به استان خراسان رضوی و بسیار امیدوار بودند که در اولین فرصت به استان تشریف بیاورند.

فتاحی ادامه داد: در ادامه دیدارهای خوبی با تقی‌زاده معاون امور استان‌ها و حقوقی وزارت ورزش و جوانان داشتم که در این جلسه هم در رابطه با مباحث مربوط به حوزه نماینده‌ها و موارد مربوط به مشکلات استان بحث و تبادل نظر داشتیم.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از برگزاری جلسه با فرامرزیان گفت و افزود: در خصوص اعتبارات ورزشی صحبت‌هایی را مطرح و درخواست‌هایی را ارائه دادیم و مقرر شد برای بحث افزایش خانه‌های ورزش روستایی و اجرای مصوبات استاندار در سفرهای شهرستانی اعتبار ویژه‌ای به استان تخصیص دهند تا بتوانیم خدمت بیشتری در مناطق محروم استان خراسان رضوی داشته باشیم.

وی ادامه داد: پس از این دیدار با علی نژاد و احمدی در حوزه‌های ورزش قهرمانی و همگانی هم مسائل مربوطه بحث و بررسی شد و در پایان دیداری با فرهادی زاد معاون ورزش بانوان داشتم که در رابطه با نحوه فعالیت باشگاه های ورزشی بانوان و مشکلاتی که در خصوص تعطیلی اماکن ورزشی در شرایط کرونایی برای باشگاه‌های ما به وجود آمده مفصل صحبت کردیم و قرار شد که دکتر فرزاد در جلسه شورای معاونین با وزیر صحبت کنند که مکاتبات صورت بگیرد پیشنهاد ما را مطرح کنند که ورزش در گروه شغلی یک قرار بگیرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه