سرخط خبر

» آخرین خبر » آماده مسابقات آسیایی هستم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۹:۲۲

 کد خبر: 18656

آماده مسابقات آسیایی هستم

ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان گفت: برای حضور موفق در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ به آمادگی مطلوبی رسیده‌ام. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کیوان رکانی پس از مسابقات آسیایی تایم تریل و استقامت آسیایی میانمار اظهار کرد: در این مسابقات توانستم تجربیات خوبی بدست اورم و در بین ۷۰ دوچرخه […]

ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان گفت: برای حضور موفق در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ به آمادگی مطلوبی رسیده‌ام.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کیوان رکانی پس از مسابقات آسیایی تایم تریل و استقامت آسیایی میانمار اظهار کرد: در این مسابقات توانستم تجربیات خوبی بدست اورم و در بین ۷۰ دوچرخه سوار جوان رتبه نوزدهم را کسب کنم که قطعا با توجه به نتایج سایر رقبا و فاصله موجود می‌توان به آینده امیدوار بود.

وی افزود: از سال ۱۳۹۰ به صورت نیمه حرفه ای به دوچرخه سواری رو اوردم انقدر زمانی نبرده بود که عضو باشگاه دوچرخه سواری شهر سالم شدم و زیر نظر مربی حرفه ای این باشگاه رضا مجاهدی شروع به تمرین کردم و در همان سال موفق شدم در کشور در رشته تایم تریل انفرادی و استقامت جاده مدال بیارم و به اردو تیم ملی دعوت شدم، ولی متاسفانه در اردو دچار اسیب شدم و مسابقات قهرمانی اسیا را از دست دادم اما در همان سال در رنکینگ مسابقات جاده کشوری مقام اول را کسب کردم.

رکانی ادامه داد: در سال ۱۳۹۵ با کسب نتایج قابل قبول و پیگیری های رئیس هیئت دوچرخه سواری خراسان رضوی به اردوی تیم ملی دعوت شدم و برای مسابقات قهرمانی اسیا ۲۰۱۷ در کشور بحرین انتخاب و عضو تیم ملی دوچرخه سواری شدم. به لطف خدا امسال هم تمرین‌های خوبی را زیر نظر جناب اقای رضا مجاهدی انجام دادم وبا امادگی خوبی به مسابقات قهرمانی اسیا ۲۰۱۸ در کشور مینمار اماده شدم و با نتایج به دست آمده می‌توان برای آینده بیشتر تلاش کرد.

عضو تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان گفت: در حال حاضر هم از لحاظ آمادگی جسمی و هم ذهنی به شرایط خوبی رسیده‌ام و آماده حضور در مسابقات بین المللی هستم امیدوارم تا بتوانم در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در ترکیب تیم ملی کشورمان قراربگیرم.ارسال دیدگاه