سرخط خبر

» آخرین خبر » آماده توسعه اسکواش در مدارس خراسان رضوی هستیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۹

 کد خبر: 35371

آماده توسعه اسکواش در مدارس خراسان رضوی هستیم

رییس هیئت ورزش های دانش آموزی خراسان رضوی گفت: ورزش اسکواش یکی از رشته‌های مورد پرتحرک و جذاب برای دانش‌آموزان است که آماده ایم در راستای توسعه این ورزش در مدارس و هرگونه همکاری مشترک دیگر تلاش کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، جلسه هیئت رئیسه هیئت اسکواش خراسان‌رضوی با کشتی دار ، رییس هیئت ورزش های دانش آموزی استان و مسئولین اسکواش دانش‌آموزی استان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه که در اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، رضا کشتی دار، رئیس هیئت دانش آموزی استان ضمن پرداختن به اهمیت ترویج رشته اسکواش و جذابیت های این رشته برای دانش آموزان گفت: ورزش اسکواش یکی از رشته‌های مورد پرتحرک و جذاب برای دانش‌آموزان است که آماده ایم در راستای توسعه این ورزش در مدارس و هرگونه همکاری مشترک دیگر تلاش کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم کورت های استاندارد را در اماکن و سالن های ورزشی آموزش و پرورش احداث کنیم تا در امر استعدادیابی با قدرت بیشتری پیش برویم، همچنین کارگاه‌های بیشتری برای مربیان آموزش و پرورش استان در این راستا برگزار کنیم.

در ادامه اصغری، رئیس هیئت اسکواش خراسان‌رضوی ضمن تایید نقش پررنگ آموزش و پرورش در امر استعدادیابی گفت: آماده ایم تا در جهت بالابردن اطلاعات فنی در آموزش و پرورش گام برداریم و تاحد ممکن امکانات لازم را فراهم آوریم. بدون شک تمامی قهرمانان ملی، ورزش قهرمانی خود را از دوران دانش‌آموزی شروع کرده اند که این موضوع نشان از نقش مهم مدارس در پرورش این استعدادها دارد.

گفتنی است؛ درپایان این جلسه مقرر شد، تفاهم ‌نامه ای دوجانبه میان هیئت اسکواش خراسان‌رضوی و هیئت دانش آموزی استان امضا شود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه