سرخط خبر

» اداره کل ورزش و جوانان » آغاز پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی حرفه ای تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۹:۰۹

 کد خبر: 8026

آغاز پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی حرفه ای تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی حرفه ای رشته تربیت‌بدنی این مرکز خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فهیمه سروری با بیان این مطلب گفت: ثبت‌نام از متقاضیان کاردانی و کارشناسی حرفه‌ای تربیت‌بدنی در […]

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی حرفه ای رشته تربیت‌بدنی این مرکز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فهیمه سروری با بیان این مطلب گفت: ثبت‌نام از متقاضیان کاردانی و کارشناسی حرفه‌ای تربیت‌بدنی در رشته های کاردانی فوتبال ، والیبال ، شنا ، دو و میدانی ، تکواندو ، کاراته ، مدیریت کسب و کار ورزشی ، فوتسال ، شطرنج و جودو و کارشناسی ناپیوسته تغذیه ورزشی ، آمادگی جسمانی ، روانشناسی ورزشی ، مدیریت اماکن ورزشی و پزشک یار ورزشی از تاریخ ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۵ آغاز گردیده و تا تاریخ ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت.

وی افزود: علاقه‌مندان دارای مدرک دیپلم و کاردانی کلیه رشته ها تا ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۶ فرصت دارند جهت ثبت‌نام به مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان استان مراجعه نمایند .

معاون ورزش بانوان استان و سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بالغ بر ۵۰۰  دانشجو در مقطع کاردانی حرفه‌ای در گرایش‌های پایه مربیگری والیبال، فوتبال ، آمادگی جسمانی، شنا، کشتی ، تکواندو و پرورش اندام و بالغ بر ۲۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی حرفه ای در رشته های مدیریت اماکن ورزشی و تغذیه ورزشی در این مرکز مشغول به تحصیل هستند و تا کنون بالغ بر ۲۰۰ دانشجو از این مرکز نیز فارغ التحصیل شده و مدرک دانش آموختگی دریافت نموده اند.

 

گفتنی است تلفن های تماس و آدرس مرکز علمی کاربردی ورزش و جوانان خراسان رضوی به شرح ذیل است:

۳۸۵۹۲۰۴۰-۳۸۵۵۷۸۷۶-۳۸۵۳۷۷۴۷-۳۸۵۸۱۰۷۲

مشهد مقدس – انتهای خیابان آخوند خراسانی – جنب سالن مهرانارسال دیدگاه